gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Parfüm Cilt Lekesine Neden Olabiliyor

Konu, 'Parfüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nedens parfüm Güzellik ve güzel kokmak uğruna bazen bilinçsiz bir şekilde kullanılan kozmetik malzemeleri cildinize çok büyük hasarlar verebilir
    Parfüm de bunlardan birisi eğer bilinçsiz bir şekilde kullanıyorsanız aman dikkat!!! Çünkü parfüm uzmanlara göre cilt lekesi yapabiliyormuş uzmanların yapmış olduğu açıklamanın devamı ise şöyle:
    kadınların vazgeçilmez bakım malzemelerinden biri parfümdür. Parfümün yanlış kullanımı cildinizde leke oluşumuna neden olabilir.

İşte parfümün doğru kullanımı için size birkaç önemli öneri
    Parfümünüzü dışarı çıkmadan hemen önce kullanmayın;özellikle boyun bölgesine özen gösterin.
    Eğer hemen çıkmanız gerekiyorsa parfümle beraber güneşten koruyucu kremleri de beraberinde kullanın
    Krem sürseniz dahi tavsiyemiz dışarı çıkmadan en az 15 Dakika önce kullanın parfümünüzü.
    Şapka takmanız da sizi koruyabilir.
    11 ve 15 Saatleri arasında dışarı çıkmanızı tavsiye etmiyoruz.

Parfüm Cilt Lekesine Neden Olabiliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cilt lekeleri

Cilt lekeleri

Leke, hem kadın hem erkeklerde en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin birçoğu özellikle yanak, alın ve çeneye yerleşir, yüze daha mat ve pürüzlü bir görüntü verir. Bunun dışında vücutta, sırt, göğüs ve el üstünde de çıkabilirler. Leke konusunda her şeyden önce dikkatli bir fizik muayene ve iyi bir anemnez şart. Lekeler, doğuştan, çocukluk ve hamilelik döneminde geçirilen...
  2. Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

dudak üstü lekeleri cilt soyucu kremler vücuttaki kahverengi lekeler ciltteki kahverengi lekeler vücutta Lekeler, doğuştan, çocukluk ve hamilelik döneminde geçirilen bir takım sistemik rahatsızlıklar sırasında kullanılan ilaçlar ile birlikte artış gösterebilir. Leke, hem kadın hem erkeklerde en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin birçoğu özellikle yanak, alın ve çeneye...
  3. Ciltte kırmızı lekeler neden oluşur anlamı nedir

Ciltte kırmızı lekeler neden oluşur anlamı nedir

Cildimde bugün baktım kırmızı kırmızı lekeler oluşmuş, bu tam olarak neden olur doktora gideceğim ama önden bir araştırma yapayım dedim.
  4. Cilt Lekelerine Karşı En Basit Çözüm Nedir

Cilt Lekelerine Karşı En Basit Çözüm Nedir

Cilt Lekelerine Karşı En Basit Çözüm Nedir cilt bakımından anlayan varsa soruma cevap versin ve bana cilt bakımıyla ilgili yardım etsin lütfen!
  5. Cilt Lekelerine  Güneş Lekelerine Ne iyi gelir?

Cilt Lekelerine Güneş Lekelerine Ne iyi gelir?

cilt lekesi için ne yapmalı,cilt lekesine ne iyi gelir,cilt lekesi nasıl geçer,cilt lekesi için maske,cilt lekesine iyi gelen doğal yöntemler İnsan sağlığı için birçok faydası bulunan elma sirkesi son zamanlarda cilt üzerinde ki kullanımı ile lekelere ve sivilcelere de son derece faydalı olduğu saptanmıştır. Elma sirkesi asitli yapısından dolayı cilt lekelerinin azaltılması için...

Sayfayı Paylaş