gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Parfüm Önerileriniz Neler?

Konu, 'Parfüm' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Eski kullandığım parfümler artık bitmek üzere ve farklı parfümler kullanmaya karar verdim ama aklımda birçok marka var çok kararsızım.En son birkaç marka daha önerilerini aldım hepside birbirinden güzel.peki kızlar sizler ne öneriyorsunuz hangi markaları öneriyorsunuz.Kokusu gitmeyen,kalıcı,ağır olmayan,değişik bir kokusu olan parfüm önerileriniz var mı.özellikle şekerli parfümleri çok beğeniyorum.sizler ne öneriyorsunuz? [​IMG]

2. nonserviam

nonserviam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Birçok parfüm tenden tene değişik koku bırakabilir. Çok çok az diline sür. Fazla acı tat bırakmayanlar sende hoş kokarlar.

Parfüm Önerileriniz Neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi parfüm neyi anlatıyor!

hangi parfüm neyi anlatıyor!

hangi tene hangi parfüm parfüm bana göre Teninize hangi kokunun gideceğini ve mevsime göre hangi kokuyu kullanacağınızı biliyor musunuz? Kadın Çiçek: En büyük koku ailesidir. Taze ve neşeli aromalara sahiptirler. Temel içerikleri çiçek, çiçek yaprakları, yağ ve tohumlarıdır. Bunlara genellikle misk, ağaç, meyve, yeşil bitki notaları ile aldehitler eşlik eder. Meyve: Taze ve hafif...
  2. Parfüm neden oluşuyor

Parfüm neden oluşuyor

parfüm neden oluşuyor, yapılıyor, içeriği, kullanılan malzemeler ve merak edilen tüm bilgiler burada arkadaşlar Kokunuzla ilgi çekmek için, her gün uyguladığınız parfümünüzün neden oluştuğunu, nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Etmediyseniz de, şimdi ettiniz değil mi Melek'ler:D:D O halde buyrun lütfen:) Kökünden çiçeklerine kadar tüm bölümleriyle bitkiler, koku malzemelerinin ana...
  3. Parfüm Notaları Nedir Ne Demektir ?

Parfüm Notaları Nedir Ne Demektir ?

parfüm notaları parfüm notaları nedir Parfümü doğru kullanmak için parfüm konsantrasyonları ve parfüm notaları hakkında biraz bilgili olmak gereklidir melekler :) Notalar kokunun açılma kademeleridir. Bu makalemizde parfüm notalarının kullanımıyla ilişkili olarak parfüm konsantrasyonları hakkında sizlere biller vereceğiz. Böylece bundan sonra eau de parfum ile eau de toilette farkını da...
  4. Parfüm Nasıl Yapılır Parfüm Neden Yapılır.....

Parfüm Nasıl Yapılır Parfüm Neden Yapılır.....

Parfüm Neden Yapılır Parfüm Nasıl Yapılır Parfümler hem kadınlar hem erkeklerin vazgeçemediği ürünlerden sadece biri...Hele ki sıcak yaz aylarında olsun ter kokusunu gizlemek için birebir :D:D Ayrıca davetlerde buluşmalarımızda da vazgemeyiz parfümden...İşte bakalım kullandığımız bu şahane ürünler nasıl ve neden yapılıyor...İşte en beğenilen bayan parfümleri de bunlarmış...
  5. Nişanlım için kalıcı hoş erkek parfümü öneriniz?

Nişanlım için kalıcı hoş erkek parfümü öneriniz?

Nişanlıma doğum gübnü hediyesi olarak kalıcı hoş erkek parfümü almak istiyorum.Aklımda birkaç marka var ama sizlerden de tavsiye bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş