gebe
  1. zeynepyapraklar

zeynepyapraklar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Parfüm

Konu, 'Parfüm' kısmında zeynepyapraklar tarafından paylaşıldı.

Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

2. semayilmazlar

semayilmazlar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    angel duyduğum en şahane esmer kokusudur.. tatlıdır, biraz baharatlıdır, odunsudur, oryantal dir..çok muhteşem bi koku..ve tam kadın kokusudur.. bir çok ülkede olay yaratan bi kokudur.. birde Carolina Herrera 212 Sexy şahane
    Tekin Acardan yada boynerden deniyorum yurtdışından getirtiyorum.
    Yurtdışından siparişler daha uygun oluyor birde kampanyaları yakalarsan mis ben en çok Strawbwrrynet.com yada Amazon dan sipariş ediyorum

3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    ben esmerim ve yıllardır hipnotic poison kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim

4. selvigokcek

selvigokcek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hipnotic poison şekerli bir kokumu acaba

5. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    şekerli demeyelim ama içeriğinde sandal ağacı var bu da parfümün afrodizyak etkisi oluşturmasına neden oluyor. Dilerseniz açık parfümcülerden doldurma şeklinde alın kokusu birebir aynı..

6. selvigokcek

selvigokcek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    212 sexy çok güzel bir parfüm bende esmerim kendime çok yakıştırıyorum.Ben açık olarak aldım. eyfel den orjinali nasıl bilmiyorum ama açık olanda çok güzel kokuyor.

7. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    212 sexy'de çok hoş bir parfüm biraz da şekerli ... chanel chance (şans)'ta gayet güzel bir parfüm

8. selvigokcek

selvigokcek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  9. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    tabiki her açık parfümcüde rahatlıkla bulabilirsiniz ,çok beğeneceğinize de eminim...

Parfüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parfümün tarihi

Parfümün tarihi

Günümüzde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan ve alışkanlık haline getirdiğimiz bir davranıştır parfüm kullanımı. Hepimizin kokularla uyanıp, kokularla saklanan anıları vardır. Sabahları okula, işe gitmeden önce herkesin kullandığı parfümlerin tarihte nasıl ortaya çıktığı ve hangi amaçlarla kullanıldığı ilginç gerçekleri de ortaya çıkarıyor. Edinilen bilgilere göre, eski zamanlarda...
  2. Parfüm Şişeleri

Parfüm Şişeleri

hipnoz parfüm parfüm şişeleri şişesi boş şişeleri boş şişesi Parfüm üreticileri ve ünlü markalar kokunun ve aromanın yanı sıra daha da ilgi çekici hale gelmek için şişe tasarımlarına da çok dikkat ediyorlar. Bunun için en özel tasarımcılar bile çalışıyor. Sizin en beğendiğiniz, üzerinde en iyi çalışılmış parfüm şişesi tasarımı hangisi? Ayrıca bir de, adını ve kokusunu en iyi anlatan parfüm...
  3. Parfüm

Parfüm

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.
  4. Parfüm kokuları

Parfüm kokuları

parfüm kokuları, meyve, çiçek, baharat, çeşitleri, nelerdir buyrun bu yazımızda öğrenelim. Meyve mi, baharat mı, çiçek mi yoksa fresh mi? Hangisi sizin kokunuz? Henüz sizde kararsız mısınız? O halde buyrun Melek'ler:) MEYVE:eğlencelisin ve etrafına enerji saçıyorsun.Partileri,organizasyonları ve festivalleri hiiç kaçırmıyorsun.Girdiğin ortamlarda dikkat çekmek istiyorsun.Meyve kokulu...
  5. parfüm indirimi

parfüm indirimi

kaliteli parfümseverlerden olarak ben de bayadır indirim kovalıyorum. bi tane face uygulaması buldum. arkadaşlarını çağırarak indirim alıyorsun son moda parfümlerden özellikle. ben %15 kaptım, devam ediyrm hala burdan bakabilirsnz kızlar :) https://apps.facebook.com/mizuparfumunupaylas/

Sayfayı Paylaş