gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

parfümleri nerede saklamalıyız?

Konu, 'Parfüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

lavina parfüm Bir suru para verdiğiniz parfumlerinizi bozulmadan kullanmak icin saklama şartlarına dikkat etmelisiniz. Yuksek sıcaklık, nem ve doğrudan
    guneş ışığı parfumun bileşenlerinin kimyasal ozelliklerinin dolayısıyla da
    parfumun kokusunun değişmesine neden olabilir. Bu yuzden parfumlerinizi
    serin ve kapalı bir yerde orneğin cekmecede saklayın.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: parfümleri nerede saklamalıyız?
    tşk canım benim aynen sana katılıyorum:)

parfümleri nerede saklamalıyız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. besinleri nasıl saklamalıyız

besinleri nasıl saklamalıyız

besinleri nasıl saklamalıyız balık buzdolabında kaç gün dayanır pişmiş balık nasıl saklanır buzlukta ne kadar dayanır haşlanmış yumurta kaç gün Hangi besin, nasıl saklanmalı? Saklama koşulları doğru olmazsa, besin zehirlenmeleri söz konusu olabilir. Size bu konuda da bazı tavsiyelerimiz var. ÇİĞ ET VE BALIK Eve gelir gelmez hemen yerleştirin. Bu yiyecekler buzdolabında 2 günden...
  2. "Tüp bebek" olduğunu saklamalı mı?

"Tüp bebek" olduğunu saklamalı mı?

Uzmanlar, ailelerin toplumdaki yanlış inanışlar nedeniyle çocuklarının ''tüp bebek'' yöntemiyle doğduğunu sakladıklarını ya da bu yöntemi denemekten çekindiklerini belirtiyorlar Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yılmaz Şahin, erkekte sperm sayısı yetersizliği ya da hareket azlığı, kadınlarda tüplerin tıkalı ya da...
  3. Parfümlerimizi Nasıl Saklamalıyız?

Parfümlerimizi Nasıl Saklamalıyız?

parfüm nerede saklanır parfüm, nasıl saklanır, nerede saklamak lazım, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çeşit çeşit parfümler, mis gibi kokular..Hemen her melek kokuya bayılır,sevmeyeni daha duymadım.Bu güzel kokuları en verimli şekilde kullanabilmek için dikkat etmemiz gereken noktalar var.. * Parfümünüzün uzun ömürlü olmasını...
  4. Patlıcanı Nasıl saklamalıyım?

Patlıcanı Nasıl saklamalıyım?

patlıcan nasıl saklanmalı patlıcan yemekleri patlıcan kızartması buzlukta nasıl saklanır Arkadaşlar buzluğuma patlıcan koymak istiyorum ama daha önce hiç koymadım nasıl yapacağımıda bilmiyorum.Kışın buzluktan çıkarıp bir imam bayıldı yapsakyada ne biliyim bir patlıcan salatası yapsak da yesek fenamı olur. hem kışın patlıcanlar acı ve hormonlu oluyor yazın ki gibi olmuyor. sizden isteğim...

Sayfayı Paylaş