gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Parfümün Dayanıklılığı Nasıl Arttırılır?

Konu, 'Parfüm' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

parfümün dayanma süresi, parfüm dayanma süresi, parfüm bayatlar mı Sevgili melekler, parfüm kullanmaktan hoşlanıyor ve uzun süre aldığınız birbirinden hoş kokulu parfümlerinizi kullanmak istiyorsanız saklama koşullarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun için dikkat etmeniz ve yapmanız gereken birkaç nokta var..

parfüm.jpg

Parfümün Dayanıklılığı Nasıl Arttırılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emzirerek anne sütü nasıl arttırılır?

Emzirerek anne sütü nasıl arttırılır?

anne sütü nasıl arttırılır anne sütü nasıl artırılır artar süt arttırılır sütüm artar emzirirken sütünüzün yetersiz olduğunu düşünüyorsanız ve sütünüzün artmasını istiyorsanız işte emzirerek sütünüzü arttırmanın ipuçları... Büyümenin hızlandığı dönemlerde birkaç gün boyunca sütünüzün bebeğinize yetmediğini, göğüslerinizin boşaldığı halde bebeğinizin emme isteğinin sürdüğünü, bebeğiniz sık...
  2. Aşılamada başarı sansı nasıl arttırılır ?

Aşılamada başarı sansı nasıl arttırılır ?

Merhabalar ben 5 yıllık evliyim ve 2 yıldır da bebek istiyoruz kızlar sevgili melekler. Sebepsiz infertilite teşhisi koydular bana yapılan tüm testlerimde normal çıktı. Hatta yumurtalarımın çallama olayı bile normal ve adetim de gayet düzenli. Spermlerde hareket yada sayısal anlamda sorunumuzda yok. Rahim filmi çektirdim ve tüplerimde açık çıktı. Bir çok şey normal ama ne bilim 3 ay takibim...
  3. Bilgisayar Belleği Nasıl Arttırılır ?

Bilgisayar Belleği Nasıl Arttırılır ?

Bilgisayarın Bellek Becerisini Arttırma Yolları Bilgisayarın Belleğini Arttırma Yöntemleri Sevgili melekler, bilgisayar kullanıyorsanız zaman zaman bilgisayarınızın yavaşladığından şikayetçi olabilirsiniz. Bilgisayarınızı hızlandırmanın yollarından biri doldurmuş olduğunuz bilgisayar belleğini temizlemektir. Bu yazımızda Bilgisayarın Belleğini Arttırma Yöntemleri hakkında sizlere bilgiler...
  4. Anne Sütü Nasıl Arttırılır ?

Anne Sütü Nasıl Arttırılır ?

Bu konu; anne sütü nasıl arttırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne adaylarının en büyük korkularının başında bebekleri doğduğunda ona yeterince süt verememek gelir. Bebekler için en faydalı besin olan anne sütü ilk ay boyunca başka hiçbir besine gerek duyulmadan, ikinci yaşa kadar da ek besinlerle birlikte bebeğe verilmelidir. Ancak ne yazık ki zaman zaman annelerin...
  5. Parfümüm Nasıl Kalıcı Olabilir?

Parfümüm Nasıl Kalıcı Olabilir?

parfümün kalıcılığı, parfüm nasıl kalıcı olur, parfüm nasıl kullanılır Sevgili melekler, bazen dışarda dolaşırken ya da bir yerde otururken burnunuza hem keskin hem de berbat bir parfüm kokusu geliverir. Son derece ağır olan koku karşısında oradan uzaklaşmaktan başka bir çareniz kalmaz. Ne yazıkki pek çok kadın ve erkek, parfümü vücuda boca etmenin kalıcılığını arttırdığını zanneder. Evet...

Sayfayı Paylaş