gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pargalı ölüyor mu ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Yüzyıl acayiğ heyecanlı olmaya başladı. Söylenen o ki pargalı yakında ölecek, doğru mu ? Okan Yalabık çok ta güzel oynuyordu :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,

Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl her bölümüyle izleyici ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizinin önümüzdeki bölümlerinde Pargalı İbrahim yavaş yavaş sona gelecek.

Son bölümde Firuzenin saraydan uzaklaştırılmasına kızını görmesi karşılığında yardım eden pargalı İbrahim Sultan Süleyman'a ne cevap verecek bilinmez ama, tarihin tekerrürü olan dizide İbrahim yakın zamanda Sultan Süleyman tarafından öldürülecek.

Önümüzdeki bölümde de hayatı boyunca kibrine yenik düşen ibrahim ilk uyarıyı Sultan Süleyman'ın sağ kolu olmuşa benzeyen Ebusuud efendiden alacak. İbrahim bu uyarıya ne cevap verecek, kızını görebilecek mi? Hatice Sultanla ilişkisi bundan sonra ne olacak? bu soruların hepsinin yanıtı önümüzdeki bölümlerde gizli....

pargalı ölüyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy ölüyor mu ?

Bülent Ersoy ölüyor mu ?

bülent ersoy ölüyor mu Bülent Ersoy 'Popstar Alaturka' adlı yapımda bir dağıttı pir dağıttı. Ersoy, "Ölümüm mü yaklaştı ne?" deyip, halkla helalleşti 'Ölümüm mü yaklaştı' diyerek helalleşti... Orhan Gencebay TRT'nin yeni yasasını eleştirdi!.. Sevim Emre markası için artık hazır... Gündeş Erkır'a yalancısın' dedi... 'Popstar Alaturka' önceki gün ilginç olaylara sahne...
  2. ölüyorum

ölüyorum

allah rızası için biri ayrdım etsin ölüyorum kimseye anlatamıyorum artık.ewleneceğim dedi aylarca kandırdı çekti gitti başkasıyla ewlendi aramadım rahat bırakmadı beni çok uğraştım görüşmemek için olmaadı aşığım dayanamadım şimdi yine yok arkadaşı benimle olmak istiyo onu bana karalıyo sürekli başkasıyla görüşmüş bugün ben ölüyorum burada ölüyorum çok uzun zaman oldu hala unutamadım allah...
  3. pragalı ibrahim paşa ölüyor mu ?

pragalı ibrahim paşa ölüyor mu ?

Pragalı İbrahim diziden ayrılıyor mu ölüyor mu ? Az önce star tv de fragmanını seyrettim acaba ölcek mi ayrılacak mı diziden bilgisi olan var mı kızlar ?
  4. Firuze ölüyor mu

Firuze ölüyor mu

Kızlar Muhteşem Yüzyıl dizisinin sonunu kaçırdım şimdi bittimi bilmiyorum da acaba Firuze öldü mü ölüyor mu bilgisi olan varmı nası kaçırırım ben yhaaa :S
  5. Mihrimah Sultan Ölüyor mu?

Mihrimah Sultan Ölüyor mu?

mihrimah sultan, mihrimah sultan ölümü muhteşem yüzyıl mihrimah sultan Sevgili melekler, reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'ın 130.bölümüne, Mihrimah Sultan'ın göğsünde beliren kocaman yaralar damgasını vuruyor. Acaba bu yaraların sebebi ne? Yoksa Mihrimah Sultan kötü bir hastalığa mı tutuldu? Dizi bitmeden ölecek mi? Tüm bu soruların yanıtlarını bekleyen dizi fanatiklerine hemen...

Sayfayı Paylaş