gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

PaRiS KoCa İsTiYoR

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Paris hilton,artık kendisine düzen kurmak ve aile sahibi olmak istediğini söyledi Paris Hilton elle dergisine verdiği röportajda*artık kendisine bir düzen kurmak ve aile sahibi olmak* istediğini söyledi.Elle dergisi adına kendisiyle konuşan ünlü aşk romanı yazarı Jackie Collins'in sorularını yanıtlayan Hilton,*Benimle ilgili olarak yaratılan çılgın ve karikatürize karakter kesinlikle yanlış,aslında ben çok iyi bir insanım* diye konuştu

PaRiS KoCa İsTiYoR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca

koca

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet
  2. Paris

Paris

YOLCULUK ÖNCESİ Saat Farkı: Paris, Türkiye’den 1 saat geridedir. İklim: Genel olarak ılımlı bir iklime sahip olan Fransa’da yağmurlar yılın oniki ayına eşit olarak dağılmıştır. Kış aylarında kar yağışı da görülmektedir. Paris’i gezmek için en uygun aylar havanın ılık olduğu Mart, Nisan ve Mayıs aylarıdır. Halkın çoğunun tatilde olmasından dolayı Temmuz ve Ağustos aylarında kent oldukça...
  3. koca göbişli olmak istiyorum

koca göbişli olmak istiyorum

herkeze selaaammm:) bu aydan itibaren heran bi bebiş haberi alabilirim korunmayı bıraktık güzel haberler almak istiyorum.. benim gibi bekleyenler varsa hadi birlikte bekleyelim):gathering:
  4. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..
  5. Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözü istiyorum

Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar benim sizden mümkünse bir ricam olacak bana acaba Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözlerini yazar mısınız lütfen:S

Sayfayı Paylaş