gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Paris Resimlerim

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

paris resimleri eyfel resimleri eifel resimleri paris louvre muzesi sen nehri seine nehri ahmet kaya mezari yilmaz guney mezari burada meleklerim Sevgili Melekler,
    Bu bayram tatilinde esimin Turkiyeden abisi ve cocuklari gelince, onlari gezdirmek bahanesiyle bende epeyce gezdim, hergun fransanin baska bir sehrini dolasmaya calistik tabi bitmedi :) Sadece Parisin onemli yerlerini gezmek bile insanin yaklasik bir haftasini aliyor, fakat biz mecburen hizlandirilmis tur yaparak meshur eifel kulesine ciktik,pesinden hani su meshur unlulerin '' ay ben paristen alisveris yapiyorum dedigi'' meshur champs elyese caddesini (sanzelize) gezdik, Turkiyedeki nisantasi caddesinin birkac kat daha buyugu bir cadde; fiyatlari sakin sormayin bir kol cantasi yaklasik 3000 Eurodan basliyor, (hayir altin kaplama degil hahaha ) ardindan dunyaca unlu louvre muzesine gittik, burayida bitirdikten sonra unlu yazar ve sanatcilarin bulundugu su meshur mezarliga gidip Ahmet Kaya ve Yilmaz Guneyin mezarlarini ziyaret ettik, Tabi butun bunlari yaparken sizleride unutmayip, sizlerle paylasmak icin bol bol resim cektim melekler, O kadar gezdik gorduk iyi hos tamamda, yok Guzel memleketim gibisi yok ne yalan soyleyeyim, butun bunlari bogaza karsi bir bardak demli caya degismem aslinda....Gurbetteyiz maalesef... Benim gibi yurtdisi melekleri varsa aranizda ne demek oldugunu cok iyi anlarlar sanirim,

Evet meleklerim gecelim sizler icin cektigim resimlerime,

EIFEL KULESI

EIFEL KULESINDEN PARIS SEHIR MANZARASI

SEIN NEHRI

LOUVRE MUZESI

AHMET KAYA MEZARLIGI

YILMAZ GUNEY MEZARLIGI

PaSikA, ASİMELEK ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    süper bir gezi olmuşş bizide aldın götürdün oralaraa resimlerinlee sağol esdecimm ayrıca yılmaz güney ve ahmet kayanın mezarlarını ziyaretinde çok güzel bizden de selam götürseydin :)
    çok güzel paylaşım oluş teşekkürler canım

3. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Evet guzel bir geziydi cemoscum sagol, herkesten selam goturdum merak etme :) Insallah birgun sizlerinde gitme sansi olur....

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    inş esdecimm çok isterim görmek :) herşey nasip kısmett sen arada at resimleri biz gitmiş kadar oluruz :D:D

ESDE bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel resimler canım ellerine sağlıkk valla parise gitmiş kadar oldum desem yalan olmaz heralde. ayrıca Ahmet Kaya ve Yılmaz Güneyin Mezarlarını Ziyaret etmen çok hoşuma gitti. İnsanın kendi memleketi gibi yok tabiiki ahh her köşesi Cennet Vatanımmmm.... resimler için ve bizleride unutmayp paylaştığın için teşekkür ederim.

ESDE bunu beğendi.
  6. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda daha cok resim var ama ( cemos bilir facebooktan :) ) resimlerde kendim esim falan oldugu icin atmak istemedim onlari, tek olanlar sadece bunlar, birazdan fransanin asil bayildigim deniz kenari bir kasabasinin resimlerini koyucam, azcikta orayi gezdireyim size :))

CeMoŞ ve ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayy çok iyi olurr gidemesekte en azından gözlerimiz gitmiş kadar olur canım. merakla bekliyorum resimlerini.

ESDE bunu beğendi.
  8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vay be o louvre müzesini bi kişi sormuştu bugün sitede zaten. Gerçekten güzel bir gezi yapmışsın. Ahmet Kaya'ya dua edeydin bari :D:D

ESDE ve CeMoŞ bunu beğendi.
  9. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bu güzel resimler için teşekkürler canım...İnşallah birgün bizede nasip olur buraları görmek :)

ESDE bunu beğendi.
  10. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Evet gordum sadminim soruyu :) giris yetiskin 10 euro 18 yas altida ucretsiz :) cevap vermek istemedim ben hahaha Ahmet abime bol bol dua ettim herkes icin merak etmeyin, burdanda tekrar selam olsun...

CeMoŞ bunu beğendi.
  11. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Insallah Adminim, Ama gidemesende uzulme bence,Eifel kulesine cikabilmek icin tam 3 saat kuyrukta bekledik, gordugumuzde dumduz paris sehri iste... hakikaten ulkemizdeki guzellik baska yerde yok , o kadar cok gezilip gorulcek yeri varki Turkiyenin...Tek tek gezmeye kalksan yurtdisina firsat kalmaz zaten :)

12. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Valla harika :) Size hep misafir gelsin,siz de onları gezdirin,sen de bizi unutma Esde :D:D:D:D

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tek kelimeyle muhteşem:) Senin gözlerinle Paris manzarasını gördük:D Sağolasın Esde'm :kiss:

Paris Resimlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris Müzesinden..

Paris Müzesinden..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Paris

Paris

YOLCULUK ÖNCESİ Saat Farkı: Paris, Türkiye’den 1 saat geridedir. İklim: Genel olarak ılımlı bir iklime sahip olan Fransa’da yağmurlar yılın oniki ayına eşit olarak dağılmıştır. Kış aylarında kar yağışı da görülmektedir. Paris’i gezmek için en uygun aylar havanın ılık olduğu Mart, Nisan ve Mayıs aylarıdır. Halkın çoğunun tatilde olmasından dolayı Temmuz ve Ağustos aylarında kent oldukça...
  3. Paris Hakkında Bilgi ve Paris Resimleri

Paris Hakkında Bilgi ve Paris Resimleri

paris hakkında fransa paris hakkında bilgi herşey bilgi ile ilgili bilgiler Musée du Louvre ( Louvre Müzesi ) : Bu devasa bina 1200'lerde inşa edildi. İlk restorasyonunu 16. yüzyılın ortalarında gördü ve Kraliyet Binası olarak hizmet vermeye hazır hale geldi. Daha sonra 1793 yılında müzeye dönüştürüldü. 1980'lerde Mitterand'ın 'Büyük Projeler' kapsamındaki çalışmaları sırasında müzeye 21...
  4. Paris sokaklarında

Paris sokaklarında

paris sokakları Paris sokaklarından size buram buram moda getirdim :D:D Ufak ama dikkat çekici ayrıntılarla dolu Paris sokakları karşınızda ..

Sayfayı Paylaş