gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Park yasağının icadı, Park yasağını kim buldu

Konu, 'icatlar ve buluşlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

park yasağı park yasaktır yasak Park yasağının icadı, Park yasağını kim buldu, Park yasağı nasıl bulundu, park yasağını ilk kim buldu, park yasağı hakkında bilgi ve cevaplar bu yazımızda yer almaktadır.

Sevgili Melek'ler, bu yazımızda park yasağı hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere...

Park yasağı nasıl bulundu, park yasağını ilk kim buldu, park yasağı hakkında bilgi

Motorlu trafiğe ilişkin ilk park yasaklan, Paris’te uygulamaya kondu. Paris polisinin 14 Ağustos 1893 günü yayınladığı yönetmeliğin 28. paragrafında şu sınırlamalara yer veriliyordu:“Araçlar mutlaka gerekmedikçe, kamuya ait yollar üzerinde durmayacaklar. Genel trafik akışını aksatacak biçimde park etmek ne sebeple olursa olsun, yasaktır. Hiçbir araç, yolun karşı kısmına park edilmiş bir araca paralel olarak park edilemez.

Park yasağının icadı, Park yasağını kim buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Park

Park

Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatile; kapıların üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir. Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için...
  2. Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Ben yıllara esir olmuşum Ben sevdaya tutsağım ben yarab Ben yıllara zincir vurmuşum Bu sevdaya yanmışım ben eyvah Sar beni aşk dalgalandıkça Sev diye sormam sevdanla oldukça Tut elimi için kaynadıkça Al işte bedenim senin yaşadıkça Kimi yasaklar bu aşkı kime yasaklar Sevdalar aşk olur büyür feryatlar Kimi yasaklar bu aşkı nedir günahlar Al çekinme senin bu yanan dudaklar Kimi yasaklar bu...
  3. Yasak

Yasak

Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
  4. Mıknatısı kim buldu, mıknatısın icadı

Mıknatısı kim buldu, mıknatısın icadı

mıknatısı kim buldu mıknatısı kim icat etti mıknatısın icadı Bu yazı: Mıknatısı kim buldu, mıknatısın icadı içerik kısaca.. mıknatıs ne zaman bulundu, mıknatıs hangi tarihte bulundu, mıknatısı kim ne zaman buldu hakkında merak edilen bilgileri içermektedir. Sevgili Melek'ler, eminim sizde benim gibi, küçükken mıknatısın çekim gücüna anlam veremeden oldukça merak etmişsinizdir:) Küçükken...
  5. Sabunu kim buldu, sabunun icadı

Sabunu kim buldu, sabunun icadı

sabunu ilk kim buldu sabunu kim buldu sabun ne zaman icat edildi icat etti Bu yazı: Sabunu kim buldu, sabunun icadı içerik kısaca.. Sabunu ilk kim buldu, Sabun ne zaman icat edildi, Sabun nasıl bulundu hakkında bilgiler içermektedir. Hijyen açısından oldukça önemli bir rol oynayan sabunun tarihçesini hiç merak ettiniz mi Melek'ler? O halde buyrun kızlar:) Sabunu ilk kim buldu, Sabun ne...

Sayfayı Paylaş