gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

park yataklar kullanışlı mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

slm, park yatak almaya karar verdim fakat nasıl temzileniyor çoğu modelin yanları fileli nasıl yıkanır ben biraz bu konuda hassasım da kullanan deneyimlerini annelerin yardımlarını rica ediyorum

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba sayın ziyaretçimiz park yatakların en büyük avantajı portatif oluşlarıdır, dilediğiniz gibi her yere taşıyabilirsiniz kurulumu çok kolay olduğu için aslında kurtarıcı gibi diye nitelendirir anneler yıkama konusuna gelince istediğiniz gibi çıkarıp makinenizde yıkayabilirsiniz genellikle mobilya yatak da alınır yanına taşınma kolaylığı olduğu için park yatak alınır birçok anne de sadece park yatakla bebeğini büyütür :)

park yataklar kullanışlı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Park yatak mı, mobilya mı?

Park yatak mı, mobilya mı?

en iyi park yatak park yatak kullananlar tavsiye mı karyola mı Arkadaşlar bebişim için nasıl yatak alacağıma karar veremedim bir türlü.Park yatak kullanan var mı?Tavsiye ve tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.:bebeğim:bebisim
  2. Park yatak kullananların yorumları?

Park yatak kullananların yorumları?

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre...
  3. Kullanışlı yatak odası

Kullanışlı yatak odası

Şirin yatak odası Şık yatak odası modeli Bu yatak odası çok hoş. Ben bu yatak odası grubuna sahip olmak isterdim. yatak üzerindeki tabak dekorlarda ortama ayrı bir hava katmış.Bende evimdeki çini tabakları yatak odamdaki duvara assam mı acaba?
  4. bebeğime mobilya yatak mı park yatak mı alsam?

bebeğime mobilya yatak mı park yatak mı alsam?

Merhaba.Bebeğim olacak ve artık odasını hazırlamaya başladık.İlk zamanlar tabiki bizim odamızda yatacak ama sonrası için mobilya yatak mı alsam park yatakmı bilemedim.Tecrübeli annelerden yardım bekliyorum..
  5. kraft park yatak kullananlar

kraft park yatak kullananlar

selam hanımlar kızım için yatak alacam kraft park yatak modeli bana oldukça cazip geliyor aranızda bu markanın ürününü kullanan varsa rica etsem kraft yatak hakkında deneyimlerinizi paylaşırmı aldığıma degecek bir ürün olsun istiyorum

Sayfayı Paylaş