gebe
  1. angel_eda

angel_eda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

parlak kremm.

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında angel_eda tarafından paylaşıldı.

vücudu parlak gösteren krem ya sürüldüğünde parlak gösteren krem varmı biliyomsunuzzz.? kollara yada bacaklara sürdük mesela parlıyo.. markası önemli deeğil
    şimdiden cok tesekkür edermmm :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kaynımın düğününde bana da lazım olmuştu ama bulamadım krem olarak.Sonunda kremin yerini tutmasada parıltılı pudra aldım ve açıkta kalan vücut bölgelerine istediğim şekilde fırçayla sürdüm.Buda parlak duruyor.Bronz ve gümüş renkleri vardı ben bronz rengini aldım tavsye ederim.Markayı soracak olursanda Goldenrose aldım ben canım:)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende cok aradım bu kremden özellikle bronz oldugunda parlayınca süper duruyo Avondan bir krem aldım güneş olmadan bronzlastırıcı sürdüğünde simli duruyo ama kollarıma sürdüm yarısı bronz yarısı normal ten rengimde kaldı bunun sebebi ne ya :S:S cok kötü bir görüntü oldu geçermiş baska arkdasmın basınada gelms

parlak kremm. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol PARLAK

Erol PARLAK

1964 yılında Ağrı Eleşkirt’ de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Müziğe küçük yaşta bağlama ile başladı. Ankara’da ki ustaları izledi, etkilendi ve bağlama çalmayı öğrendi. 1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı’na girdi....
  2. Parlak Harf Gif'leri

Parlak Harf Gif'leri

harf gif harf gifleri gif harfler harfler parlayan
  3. tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremler nasıl kullanılır etkileri nasıl tüylerimden nasıl kurtulabilirim hakkında genel bilgiler burda melekler Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen aşırı tüylenmeyi ağrısız ve sızısız olarak nasıl önleyebilirz benim aklıma gelenn tüy dökücü kremlerr siz meleklerden yardım istiyorummm lütfen bu tüy dökücü kremleri...
  4. Parlak görünüm sevenlere parlak objeler

Parlak görünüm sevenlere parlak objeler

parlak objeler Sedefli dekoratif ürünler Parlak dekorasyon objelerini seviyorsanız bu sedef işlemeli ürünleri de çok beğeneceksiniz meleklerim. Işıl ışıl salon dekorasyonu için objelerdeki ışıltı önem taşıyor.
  5. Saçları parlak göstermenin yolları

Saçları parlak göstermenin yolları

saç bakımı nasıl yapılmalı,parlak ve gür saçlar için ne yapmalı,saçlara bakım önerileri,sağlıklı saçlar için öneriler,saçı parlak gösteren öneriler hakkında bilgiler Saç, bir kadının yalnızca süsü değil kimliğidir. Usta bir kuaför sadece bir kadının saçına bakarak onun kişiliğini ve hayat hikayesini okuyabilir. Çünkü kendine saygısı olan ve güzelliğine önem veren her kadın saçlarına...

Sayfayı Paylaş