gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Parmağı çekin bakın ne oluyor

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

[flash]http://skydexter4.free.fr/flash/tireledoigt.swf[/flash]​
    :D:D

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Parmağı çekin bakın ne oluyor
    oy oy oyy :D:D:D

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ay ben anlamadım:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

cosurtt cosurtt ediyorrr:D:Dkomikk:D

Parmağı çekin bakın ne oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakın İnsanlar Parmaklarıyla Neler Yapıyor

Bakın İnsanlar Parmaklarıyla Neler Yapıyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kutu Cola Kapaklarından bakın neler oluyor

Kutu Cola Kapaklarından bakın neler oluyor

kola kapaklarından neler yapılır kutu kola kapağı şişe kapaklarından neler yapılır kutusundan kutulardan Zararları tartışıla dursun arkadaşlarım, şimdi sizlere yaratıcı kişiler tarafından kutu kola kapağı ile biz kadınlar için ne de güzel aksesuar yapıldığını göstereceğiz. Sakın benden istemeyin bende yapmayı bilmiyorum. Bilen varsa öğretsin :D:D
  3. Vücudunuzda Saat Saat Neler Oluyor Bakın

Vücudunuzda Saat Saat Neler Oluyor Bakın

vücuduzda saat saat neler oluyor??mutlaka bakın vücuduzda saat saat neler oluyor??mutlaka bakın Vücudunuzda 24 saat boyunca neler olduğunu biliyor muydunuz ? 06.00 Kortizon salgılamasıyla organizma uyanıyor. Bu uyanma vücut için kendini yavaşca kalkmaya hazırlama işareti. Metabolizma hareketleniyor, günün işleri için enerji ve protein hizmete hazır oluyor. 07.00 Vücut hâlâ...
  4. 241543903 Sayısını Google'a Yazın Bakın Ne Oluyor?

241543903 Sayısını Google'a Yazın Bakın Ne Oluyor?

241543903 sayısı googlea yazın çıkan görseller ilginç resimler ilginç arama ile ilgili bilgiler burada melekler İnternette gezerken bulduğum bir gariplikten bahsetmek istiyorum size melekler :D:D Önce bir google ana sayfası açın.Sayfaya 241543903 sayısını yazın ve görsellerden bir arama yaptırdın.Çıkan resimleri gördünüz mü? hahaha Bu resimleri görüp bir anlam veremedikten sonra ufak bir...
  5. Yumurta kabukları bakın ne oluyor?

Yumurta kabukları bakın ne oluyor?

Yumurtanın her şeklini çok severim; yağda, rafadan, kayısı, katı.... Haftada en az bir kere rafadan yumurta yapıyordum ve kabuklarını atıyordum. Bundan sonra kabukları atmayacağım ve bakın ne yapacağım. Bayıldım ben bunlara. Çok şirinler değil mi?

Sayfayı Paylaş