gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

parmak bebekler

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

parmak bebek resimleri parmak bebekler bebek resmi resımlerı Minyatür parmak bebek resimleri tatlı minik bebek resimleri...
    _bilmiyorum_by_caspell.jpg bebek3zb2.png fin1.jpg lkkkkk.jpg uyuyan-parmak-bebek.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: parmak bebekler
    çok ilginç ve şeker bir çalışma yapmışlar seninde emeğine sağlık canım

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yhaaaa çok tatlılar ama bişiy sorcam bunlar gerçem mi yaaaaa .) çok tatlılar gerçekten:)

parmak bebekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak

Parmak

Eşe, çocuğa, hizmetçiye, dost ve arkadaş, anne ve babaya, güç ve kuvvete, mal ve sanata, bineğe yahut beş vakit namaza; Parmak görmek kar ve kazan vasıtalarına, mal ve refaha, kuvvet bulmaya yahut yardım görmeye, İnce ve uzun parmaklar işini güzel yapan sanatkara, etkili ve güzel yazı yazmaya, ticarette başarıya, yoksul için varlıklı kimselerin yardım ve ilgisine, Sağ elin parmakları, baş...
  2. Bebekler neden parmak emer biri yardım etsin

Bebekler neden parmak emer biri yardım etsin

Benim bebeğim neden parmaklarını emiyor ya, 7 aylık tontik bi kızım var adı Elif ablaları bu benim kızım durmadan parmaklarını emiyor, mama veriyorum almıyorda bunun tam olarak sebebi nedir. Bilen var mı ?
  3. Bebekler Neden Parmaklarini Emerler?

Bebekler Neden Parmaklarini Emerler?

bebekler neden parmak emer, parmak emmek, bebekler, parmak konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Parmak emme, normal çocuklarda herhangi bir pisko-patolojik etken olmaksızın 3-4 yaşlarına kadar görülen bir olgudur.parmak emmenin çocuk psikolojisinde çocuklarda bir uyum ve davranış problemi olarak görülmemesi için bazı kriterleri karşılaması gereklidir. Bebeklerin çoğu...
  4. Bebeğim sürekli parmak emiyor bu normalmi?

Bebeğim sürekli parmak emiyor bu normalmi?

bebekler neden parmak emer,bebeklerin parmak emmesi normalmi,bebeklerde parmak emmesi,bebekler hangi durumda parmak emer,bebekler parmak emme hakkında bilgiler Bebekler, 4. aydan sonra anneleri yanında olmayınca kendilerini güvende hissedebilmek ve rahatlayabilmek için bazı eşyalara gerek duyarlar. Bu bir mendil, battaniye kenarı, emzik, küçük yastık, oyuncak veya kendi parmağı...
  5. Bebekler neden baş parmaklarını emerler ?

Bebekler neden baş parmaklarını emerler ?

bebekler neden parmak emer,bebekler niye baş parmaklarını emerler,bebeklerin baş parmak emmesi zararlımıdır,bebekler niye elini emer Bebekler hayatlarının ilk iki senesinde parmaklarını ve etraflarında buldukları birçok şeyi ağızlarına sokmaya çalışırlar. Bebekler süt emerken huzur bulurlar. Bu nedenle anne sütüyle emzirilen bebekler, annelerinin onlardan uzaklaşması veya biberon emerken...

Sayfayı Paylaş