parmak izinde ALLAH yazısı çıktı!!!

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye

ilginç allah yazıları allah yazıları elde yazısı eldeki yazısı evet Allah cc birkez daha varlığını hatırlattı

Alınan örnek parmak izi emniyette bulunanları şaşırttı. Şırnak'ta kimliği bilinmeyen bir şahıstan alınan parmak izinde 'Allah' yazısı çıktı.

Şırnak Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından kimliği bilinmeyen bir şahıstan alınan parmak izlerinden Arapça "Allah" yazısı çıktı. Vatandaşlar, alınan örnek parmak izi emniyete asılırken şaşkına döndü.

Son düzenleme: 26 Ekim 2008
parmak izinde ALLAH yazısı çıktı!!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şırnak'ta suçlunun parmak izinde Allah yazısı

Polisler parmak izini dikkatli inceleyince gördüklerine inanamadılar. Arapça "Allah" yazısı çok net okunuyordu. İşte o parmak izi; Şırnak Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekiplerinın aldıkları parmak izindeki Allah lafzı şaşırttı. Parmak izi alınan şahısın kimliği bilinmiyor ancak Arapça "Allah" yazısı oldukça net bir şekilde görülüyor. Alınan bu örnek...
  2. parmak izinde ALLAH

Şırnak'ta kimliği bilinmeyen bir şahıstan alınan parmak izinde 'Allah' yazısı çıktı. Şırnak Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından kimliği bilinmeyen bir şahıstan alınan parmak izlerinden Arapça "Allah" yazısı çıktı. Vatandaşlar, alınan örnek parmak izi emniyete asılırken şaşkına döndü. İHA
  3. Dağda Allah yazısı

Rüyam gerçek değildi animasyon-çizgifilm gibi bir şeydi.Bir dağ vardı,dağın yüzü vardı gözleri,ağzı felan.Sonra birden Arapça harflerle dağın üstünde Allah yazısı çıktı.Öyle pat diye değil.Bir elle yazılıyor gibi harfler sıra sıra çıktılar.Sonra aniden uyandım.Allah yazısı bir tek dağda çıkmadı ama o bölümleri net hatırlamıyorum.En anlayamadığım neden çizgifilm şeklindeydi bütün...
  4. falda Allah yazısı görmek

Merhabalar, gecen hafta fal baktırdım ve falımda arapca Allah yazısı cıktı ne anlama gelmektedir ögrenmek istiyorum, bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz?
  5. falimda arapça allah yazısı çıktı .anlamını merak ettim...

kahve falımda çok belirgin bir şekilde arapça allah yazısı çıktı anlamını merak ettim ,yorumlarsanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş