gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Parmak Örgüsünün Videolu Anlatımı...

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, Ben ilk gördüğümde çok şaşırmıştım,ama insanoğlunun yaratıcılıkta önüne geçilmiyor.İstedikten sonra tığsız,şişsiz bile örgü örülebiliyor.İşte parmak örgü böyle birşey.Videoyu izlediğinizde ne kadar akıllıca ve basit olduğunu göreceksiniz. Kolay gelsin..:D

Parmak Örgüsünün Videolu Anlatımı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kravat Bağlama Teknikleri (Videolu Anlatım)

Kravat Bağlama Teknikleri (Videolu Anlatım)

karavat bağlama teknikleri, nasıl bağlanır, bağlanış şekli, çeşitleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Şimdi ''Ne işimiz olur bizim kravatla?'' demeyin.Hani filmlerde olur ya ,adam işine gidecektir,bir türlü kravatını düzeltemez,kadın gelir,zarif elleriyle bir çırpıda adamın kravatını bağlayıverir..:D:D Belki size de bir gün lazım...
  2. Balıksırtı örgü nasıl yapılır? (Videolu Anlatım)

Balıksırtı örgü nasıl yapılır? (Videolu Anlatım)

balık sırtı nasıl örülür balıksırtı nasıl örülür balık sırtı yapılır videolu anlatım ters balıksırtı saç örgüsü, nasıl örülür, nasıl yapılır, şekilleri, videolu anlatım, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, En çok ta çocuklarımızın saçlarını örerken balıksırtı modelini kullanırız.Hem derli toplu hem de şık duran bu örgü şeklini bilmeyenler için videolu anlatımını...
  3. Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

hürrem saçı nasıl yapılır parmak dalgası saç yapımı video ders dersleri parmak dalgası, nedir, nasıl yapılır, nasıl uygulanır, saç modelleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Herşeyde olduğu gibi saçta da eskiye dönüş moda.1920-1930 larda çok revaçta bir saç modeli olan parmak dalgası nasıl yapılır öğrenmek ve uygulamak isterseniz,buyrun...:tik:...
  4. Çilekli Puding Yapımı (videolu anlatım)

Çilekli Puding Yapımı (videolu anlatım)

çilekli puding, nasıl yapılır, tarifi, ev işi puding, malzemeleri, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler Ev yapımı ürünlerin yerini hiçbir şey tutmaz melekler :) Şimdi ekleyeceğimiz videoyla ev yapımı çilekli pudingin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. :) http://www.youtube.com/watch?v=IheCIpZoypA&feature=player_embedded
  5. Örgüde Lastik Nasıl Örülür Videolu Anlatım İle Daha Kolay Öğrenebileceksiniz

Örgüde Lastik Nasıl Örülür Videolu Anlatım İle Daha Kolay Öğrenebileceksiniz

Örgüde Lastik Nasıl Örülür Videolu Anlatım- Örgüye başlayanların ilk öğrenmesi gerekenlerden biridir bence lastik örgü. Lastik örgüyü bilirsiniz görürsünüz belki. Kazakların, süveterlerin, yeleklerin, bluzların altlarına, kol kenalarına, yakalarına bile yapılabilen örgüye bence şekil veren olmazsa olmazlarındandır. Lastik örgü öğrendikten sonra düz örgü nasıl örülür bununla güzel örgüler...

Sayfayı Paylaş