gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

parmak tatlısı

Konu, 'Tatlılar' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

parmak tatlısı parmak tatlisi resimli tatlısı resimli tarifi

malzemeler:

4kaşık irmik
    4kaşık şeker
    4kaşık yoğurt
    1 çaybardağı sıvıyağ
    1tatlı kaşığı karbonat
    1 yumurta
    aldığı kadar un

Şurubu
    4,5bardak şeker
    4,5bardaksu
    yapılışı:

yumuşak bir hamur yapılır.şekil verilir,tepsiye dizilir.üzerine çatalla desen yapılır.yumurta sürülür,pembe renkte pişirilir.şurubu soğuk,hamur sıcak olacak..

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    en sevdiğim tatlıdır bayılırım

3. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adının parmak tatlısı olduğunu bilmiyordum fakat bnde severim. kezende yemistim :)

4. PiXie

PiXie Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
parmak tatlısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak

Parmak

Eşe, çocuğa, hizmetçiye, dost ve arkadaş, anne ve babaya, güç ve kuvvete, mal ve sanata, bineğe yahut beş vakit namaza; Parmak görmek kar ve kazan vasıtalarına, mal ve refaha, kuvvet bulmaya yahut yardım görmeye, İnce ve uzun parmaklar işini güzel yapan sanatkara, etkili ve güzel yazı yazmaya, ticarette başarıya, yoksul için varlıklı kimselerin yardım ve ilgisine, Sağ elin parmakları, baş...
  2. Parmaklar dışarıııııııııı

Parmaklar dışarıııııııııı

Ayakkabıların burunlarını yokettik parmaklarınız özgür kaldı :D:D
  3. parmak uyuşması

parmak uyuşması

ayak parmağı uyuşması parmak uyuşması ayak baş parmak baş parmağı benm sol elimin işaret parmağı genelde kışın uyuşur ve bembeyaz olur sebebini bileniniz varmı acaba...
  4. Parmak Emmek

Parmak Emmek

parmak emmek, bir sorun mudur, ne yapılmalı, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bebeklerin anne karnından gelen bir alışkanlığı olan parmak emmek,doğduktan sonra da devam edebilir.Peki bu davranış ne zamandan sonra bir sorun teşkil etmeye başlar?Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Demet Matben'in makalesine bir göz atalım......
  5. Kişiliğiniz parmaklarınızda !

Kişiliğiniz parmaklarınızda !

kisilik, parmak, test, yuzuk, isaret konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Kişiliğiniz parmaklarınızda El parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında bir çok gerçeği ortaya çıkarttığını biliyor musunuz? Bir süre önce İngiltere’de piyasaya çıkan ‘The Finger Book’ (Parmak Kitabı) adlı kitapta, birçok özelliğimizin parmak yapısına ve parmak uzunluğuna bağlı olduğu ifade ediliyor. İşte...

Sayfayı Paylaş