gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Parmak ucu çorapları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

erkek parmak çorap parmak çorap erkek parmaklı corap

Kadınlar sayesinde ekonomi ayakta durur. Hatta onların alışveriş ve tüketim isteği sayesinde birbirinden çeşitli ürünler piyasaya çıkar moda denen şey oluşur. Her şey kadınlar için bu minicik parmak ucu çoraplar da öyle.Açık burunlu ayakkabılar çorapla giyilmez hoş giyen yok değil ama ben giymem. E çıplak ayakla giyince bantları rahatsız edici olabiliyor.O rahatsızlık düşünülerek üretilmiş. Ayakkabıda da çok şık duruyor hani bazılarına da seksi bir hava katmış. El kadar bile yok bazı modeller lastikli ip ile dikilmiş yukarıdaki gibi modellerde ise lastik bant kullanılmış. Fena olmamış. hani elde yapılmaz mı yapılır. Yalnız ayakkabı çıkınca hemen çantaya atmalı çıplak ayakla dolaşmak için hiç uygun değil.​

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç bir tasarım ve düşünce olmuş ama ben kullanmaya hiç gerek duymam heralde

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok enteresan bir tasarım:)Kullanmaya gerek duymam ben yahu..

4. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende siyah dantellı var tpklu gydgmde kllanıorum kac saat olsada ayaklarım acımıoo cook raat gercekten yksk tpkluyu sven herkze tvsye edrımmm :789:

Parmak ucu çorapları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak UÇlarindakİ Kİmlİk

Parmak UÇlarindakİ Kİmlİk

3 İnsan, kemiklerini kesin olarak biraraya toplamayacağımızı mı sanıyor? 4 Evet, parmak uçlarını dahi düzenlemeye gücümüz yeter. 75 Kıyamet Suresi 3-4 Peygamberimiz'in yaşadığı dönemin insanları için parmak uçları önemli bir şey ifade etmezdi. 1856 yılında Genn Ginsen adında bir İngiliz, parmak uçlarındaki çizgilerin her insanda farklı olduğunu keşfetti. 1856 yılına kadar insanlar...
  2. Parmak Uçlarımda Yaşadım Hep Aşkı

Parmak Uçlarımda Yaşadım Hep Aşkı

Parmak uclarinda yasadim hep aski Hic yükselemedim gökyüzüne Ha uctu ha ucacak Ha oldu ha olacak Oysa dilerdim kaybolabilmek Bulutlarin üstünde, engin maviliklerde Hep ucabilmek istedim özgürce Cebimdeki soru isaretleri Agirdi; ucamadim..... Namlu ucunda yasadim hep ask Hic sevemedim delicesine Ha bitti ha bitecek Ha gitti ha gidecek Oysa dilerdim...
  3. Kalp hastalıklarına parmak ucundan teşhis

Kalp hastalıklarına parmak ucundan teşhis

parmak rahatsızlıkları parmak hastalıkları Kalp hastalığı teşhisinde son nokta.. Artık kalp rahatsızlıkları parmak ucundan tespit edilebiliyor nasıl olduğuna gelince detaylı bilgi geliyor arkadaşlar Parmak ucundan alınan kan örneği ile kalp hastalığını erken teşhis etmeyi başaran uzmanlar, bu yöntem ile göğsünde ağrı bulunan insanlarda kalp sorunun erken tanımının yapılabileceğini söylüyor....
  4. pARMAK uCUNDA yAŞADIM aŞKI..

pARMAK uCUNDA yAŞADIM aŞKI..

Parmak uclarinda yasadim hep aski Hic yükselemedim gökyüzüne Ha uctu ha ucacak Ha oldu ha olacak Oysa dilerdim kaybolabilmek Bulutlarin üstünde, engin maviliklerde Hep ucabilmek istedim özgürce Cebimdeki soru isaretleri Agirdi; ucamadim..... Namlu ucunda yasadim hep aski Hic sevemedim delicesine Ha bitti ha bitecek Ha gitti ha gidecek Oysa dilerdim hissedebilmek Bakislariyla yok...

Sayfayı Paylaş