gebe
  1. bahar87

bahar87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

parmak uyuşması

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında bahar87 tarafından paylaşıldı.

ayak parmağı uyuşması parmak uyuşması ayak baş parmak baş parmağı benm sol elimin işaret parmağı genelde kışın uyuşur ve bembeyaz olur sebebini bileniniz varmı acaba...

2. berennaz

berennaz Forum Okuru

keşke cevabını bilsem canım allah şifanı versin belki sinir sıkışmasıdır diycem ama kışın oluyor diyorsun

parmak uyuşması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak

Parmak

Eşe, çocuğa, hizmetçiye, dost ve arkadaş, anne ve babaya, güç ve kuvvete, mal ve sanata, bineğe yahut beş vakit namaza; Parmak görmek kar ve kazan vasıtalarına, mal ve refaha, kuvvet bulmaya yahut yardım görmeye, İnce ve uzun parmaklar işini güzel yapan sanatkara, etkili ve güzel yazı yazmaya, ticarette başarıya, yoksul için varlıklı kimselerin yardım ve ilgisine, Sağ elin parmakları, baş...
  2. Hamilelikte el uyuşması

Hamilelikte el uyuşması

Kızlar hamilelikte el uyuşması ellerde uyuşma oluyor mu ? Yahu bende oluyor bunun la daha önce karşılaşan var mı sabahları özellikle sağ elim acayip uyuşuyor dayanamıyorum artık lütfen yardımcı olun bana...
  3. gebelikte el uyuşması sizdede varmı arkadaşlar?

gebelikte el uyuşması sizdede varmı arkadaşlar?

el bakımı uyuşukluk nasıl geçer kızlar ellerinizde uyuşma varmı? Gebelikte alınan kilo ve ödemlerden dolayı şişer ve sinirlere baskı yaparmış.özelikle aksam saatlerınde daha cok goruluyormus
  4. Ayak uyuşması neden olur ?

Ayak uyuşması neden olur ?

ayak neden uyuşur,ayak uyuşmasının nedenleri,ayak niye uyuşur,ayak uyuşması nasıl olur,ayak uyuşması tedavi Ayak uyuşması genellikle tek ya da her iki ayakta birden hissizlik şeklinde tarif edilir ve bu duruma karıncalanma, iğne batması veya yanma benzeri hisler de eşlik edebilir. Genellikle ayak uyuşmasının basit bir açıklaması vardır ama farklı hastalıkların belirtilerinden biri olarak...
  5. Sürekli ayaklarım  uyuşuyor nedeni nedir?

Sürekli ayaklarım uyuşuyor nedeni nedir?

Her ayak uyuşması endişelenmeyi gerektirmese de ayak uyuşmasının nedenleri hakkında genel bilgiye sahip olmak doğru zamanda tıbbi yardım almayı sağlayabilir. Ayaklardaki uyuşmanın yaygın nedenlerinin başında, ‘periferal nöropati‘ denilen sinir hasarlanması gelir. Sinirlerde bir tür hasar ya da kan dolaşımında bir sorun olması söz konusudur. Ayaklarda bir türlü geçmeyen uyuşmalar ayakta...

Sayfayı Paylaş