gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Parmaksız eldiven modeli

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

parmaksız eldiven modelleri tığla eldiven yapımı parmaksız yapımı bebek modelleri bebek [​IMG]

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu modelleri seviyom eline sağlık canım

Parmaksız eldiven modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. parmaksız eldiven modelleri

parmaksız eldiven modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2010 parmaksız eldiven modelleri

2010 parmaksız eldiven modelleri

parmaksız eldiven modelleri parmaksız eldiven modeli örnekleri 2010 modelleri deri Parmaksız eldiven trendi her kış olduğu gibi bu kış da revaçta:)Herkeste mutlaka bir çift olmalı diyorum.Meleklerim yoksa sizin yok mu o zaman bu modellere bir gözatın derim:ehi: Buna bayıldım yaa çok harikaa:deli: Avril lavigne'nin eldivenlerii harika mutlaka almalıyım bir...
  3. Parmaksız eldiven modellerine göz atalım

Parmaksız eldiven modellerine göz atalım

Parmaksız eldiven modelleri Parmaksız eldivenler parmakları güzel olan bayanlar için doğru bi tercih...Ama üşümezlerse tabi..Ben parmaksız eldiveni pak sevmiyorum..Hoş duruyo ama çok soğuk oluyo....
  4. Parmaksız eldiven modelleri

Parmaksız eldiven modelleri

eldivenler eldiven modelleri yarım eldiven modelleri konumuzda.Eldivenler kışın soğukdan korunmak için ya da şık bir aksesuar olarak kullanılıyor.Gelinler bile güzelliklerini tamamlamak için gelin eldivenleri kullanıyorlar.Uzun eldiven modelleri kadar parmaksız eldiven modelleri de tercih ediliyor,ben daha çok parmaksız eldiven modellerini seviyorum benim gibi parmaksız eldiven tercih edenler...
  5. Parmaksız Örgü Eldiven Modelleri(Bayan)

Parmaksız Örgü Eldiven Modelleri(Bayan)

Kış ayların da benim ellerim çok üşür. Hatta uzun süre ısınması bile bazen zaman alabiliyor. İnsanın elleri üşüyünce aktivite yapmak da bile zorlanıyor. Kış ayların da eldiven takanların çoğu çareyi ellerini ısıtmak için bu yolla buluyorlar. Ama parmaklıklı eldiven taktığım da ben bişey hissedemiyorum ve buda bana sıkıntı yaşatıyor. Çareyi parmaksız eldiven modeli kullanmak da gördüm en...

Sayfayı Paylaş