gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

paronoyak sevgilin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: paronoyak sevgilin
    Cok güzeller canim, emegine saglik birtanem...

paronoyak sevgilin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili

Sevgili

DERTLİ BİRİ, ağlayıp inlemekteydi. Oradan geçmekte olan Şiblî, ad**** halini görüp ağlayışının sebebini sordu. Adam dedi ki: “Şeyhim! Bir sevgilim vardı. Güzelliği canıma can katıyor, ömrümü arttırıyordu. Öldü. Ben de derdinden ölüyorum. Yasıyla gözüme âlem kara görünmede.” Şiblî dedi ki: “Mademki gönlün bu yüzden perişan, bu yüzden kendinden geçmişsin, neden boyuna yaslanıyor, ağlayıp...
  2. Sevgili hüznüm

Sevgili hüznüm

Tekrar hayatıma hoş geldin. Epeydir uğramıyordun bana... Alışmıştım yokluğuna, hani iyiceydide... Bilmem nedendir son bir yıldır bırakmadın yakamı... Sana alışmıştım da. Belkide çok sevdin beni, yalnızlığımı, umutsuzluğumu, küskünlüğümü... Aslında bende sevdim seni galiba... Bir ara bıraktın beni ama ... Çok özledin ki geri geldin... Hoş geldin, umarım hayatıma verdiğin o burukluğu mutluluğa...
  3. merhaba sevgili

merhaba sevgili

merhaba sevgili merhaba sevgili... şimdi yarınsız kalışımın son demindeyim ve yazıyorum sana..içimdeki isyan ateşini durdurmak için dönüşü olmayan bir barikat kuruyorum kalbime. şimdi saat ölüm sessizliğine bürünmüş beklemekten yorgun düşen yüreğimin son çırpınışları zehirli bir ok misali beni dirhem dirhem yok ederken,ben sana elveda demeden yalan olmak istemiyorum bu dünyadan.. kurulan...
  4. sevgili

sevgili

sevgili istiorum

Sayfayı Paylaş