gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Parti kutlama ve evlilik smiley

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Parti kutlama ve evlilik smiley konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik kutlama msjları

evlilik kutlama msjları

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz... Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!...
  2. yeniyıl smiley ve ifadeler!!!

yeniyıl smiley ve ifadeler!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mor Ve Ötesi - Parti

Mor Ve Ötesi - Parti

partinin yerini şaşırdım içimde zannettim dışımdaymış biri eksik biri fazLaymış yanıLdım partinin gününü kaçırdım istisna zannettim bir kuraLmış muhtaç oLduğum büyük kuvvet yaLan mıymış? Kutsal aklın nerde? Dans et üstümde.. Sakin olmak için Biraz daha eğlen..! partinin tadını kaçırdım nümayiş zannettiLer isyanmış nazik bir katiL doğurmuşsun ve kazanmış Nazik bir katil doğurmuşsun Ve...
  4. Parti ve Mezuniyet Makyajı

Parti ve Mezuniyet Makyajı

mezuniyet makyajı nasıl yapılır mezuniyet makyajları makyajı Parti ve Mezuniyet Makyajı, nasıl yapılır, püf noktaları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Kapatıcı Gözaltı morlukları ve kırmızılıklardan kurtulmanın en kolay yolu kapatıcı kullanmak. Ten renginizden bir ton daha açık seçeceğiniz kapatıcıyı göz ve göz çevresine damla damla sürün. Fırça ya da parmak...
  5. Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

bu konu evlilik yıldönümü kutlama sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. Eşinizle evliliğinizin yada birlikteliğinizin yıldönümü için en romantik sözlerden oluşan mesajlar arıyorsanız sizlere çok beğeneceğinizi umduğumuz farklı ve yeni evlilik yıldönümü kutlama sözlerini paylaşıyoruz. Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini...

Sayfayı Paylaş