Parti mi Var.. Ne Giyeceksin?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Well-Known Member

doğum günü partisinde ne giyilir
    Mezuniyet, doğum günü partin mi var .. ee ne giyeceksin ?

Hiç sıkılmayalım çünkü melekler mekanında yok yok :D

Doğumgünü, parti , düğün ve davetlerde giyebileceğiniz birbirinden farklı ve şık gösterişli elbiseler hazırladım sizlere..

Parti mi Var.. Ne Giyeceksin? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Perdenizin Baği Var Mi ?

[FONT=verdana][SIZE=2] [COLOR=darkorchid]Perdelerinizi farklı bağlarla süsleyip dekore etmeye ne dersiniz? Bu bağlarla hem evinize farklı bir hava katacak hem de perdeleriniz eskisinden daha şık duracak. Düğümlü perde bağları Kesme: Perde bağının bitmiş uzunluğunun 2 katı artı düğüm için 102 cm. uzunluğunda kordon kesin. Bağ uzunluğu artı 51 cm. uzunluğunda kumaş şeritleri kesin. Kordonu...
  2. Parti

Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.
  3. parti mi var ozaman burayaa

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=magenta]yaz aylarında bol bol katılmişsınızdır parti kokteyl dogum günü vs.. ne giydinizz ? sahsen ben çok zor begenirim kötü bi durum yani kararsızlık ama sizler için bayagı modeller buldum hadi parti var herkes secsin bi tanee........[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans...
  4. size göre acil olan ne var? Yerleşme kanaması olmuş olabilir mi ?

kızlar bana göre acil olan konu ilk gebeliğinde üstüne görme denilen yerleşme kanaması olmayanlar ikinci gebeliğinde üstüne görme yaşanırmı benim özel günüm 10gün sürerdi 7gün sürdü bana çok az geldi sat2 şubat idi sizce hamilemiyim ne olur evet deyin çok acilllllllll
  5. Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi sizce

Sabah haberlerde gördüm o uykuyla pek de anlamadım Has Parti İle Ak Parti Birleşecek gibi bir haber vardı bu doğrumu Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi?

Sayfayı Paylaş