Parti mi Var.. Ne Giyeceksin?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    doğum günü partisinde ne giyilir
    Mezuniyet, doğum günü partin mi var .. ee ne giyeceksin ?

Hiç sıkılmayalım çünkü melekler mekanında yok yok :D

Doğumgünü, parti , düğün ve davetlerde giyebileceğiniz birbirinden farklı ve şık gösterişli elbiseler hazırladım sizlere..

Parti mi Var.. Ne Giyeceksin? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mülakatım var ama ne giyeceğimi bilmiyorum

mülakata giderken ne giyilir iş görüşmesine giderken ne giyilir iş görüşmesinde mülakatta banka mülakatında MÜLAKATIM VAR, AMA NE GİYECEĞİMİ BİLMİYORUM! İlk kez bir iş görüşmesine mi gidiyorsunuz? Peki, ne giyeceğinizi biliyor musunuz? İşte size bu ilk iş görüşmesinde yardımcı olacak önemli ipuçları… Okul hayatını, iş hayatından ayıran en önemli özelliklerden biri kuşkusuz serbest...
  2. Neden mi ... Çünkü bizim sözümüz var!

Her Ne Kadar Uzak Olsakda Birbimize, Uzaklik Yetmiyor Bu Sevgiyi Bitirmeye, Bu aşkı Ölüm Ayirincaya Kadar, Kimsenin Gücü Yetmiyecek Bitirmeye.. Cünkü Bizim Sözümüz Var Bunun Adi aşktır,Hani bir Elmanin Yarisi, Karanlik Gecenin Ay'i, Sigaranin Dumani, Bizimkisi Böyle Birsey.. Cünkü Bizim Sözümüz Var Sözümüz Bir Günesin Dogusunda Sona Ermeyecek, Bir Denizin Susuz kaldiginda...
  3. parti mi var ozaman burayaa

yaz aylarında bol bol katılmişsınızdır parti kokteyl dogum günü vs.. ne giydinizz ? sahsen ben çok zor begenirim kötü bi durum yani kararsızlık ama sizler için bayagı modeller buldum hadi parti var herkes secsin bi tanee...........
  4. Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi sizce

Sabah haberlerde gördüm o uykuyla pek de anlamadım Has Parti İle Ak Parti Birleşecek gibi bir haber vardı bu doğrumu Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi?
  5. ben yılbaşında ne giyeceğim

Yılbaşında dışarı çıkma ihtimalimiz var. Arkadaşlarla gidecez ama özel biri de olacak, sizce nasıl giyinsem ? Önerileriniz...

Sayfayı Paylaş