Parti mi Var.. Ne Giyeceksin?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

doğum günü partisinde ne giyilir
    Mezuniyet, doğum günü partin mi var .. ee ne giyeceksin ?

Hiç sıkılmayalım çünkü melekler mekanında yok yok :D

Doğumgünü, parti , düğün ve davetlerde giyebileceğiniz birbirinden farklı ve şık gösterişli elbiseler hazırladım sizlere..

[​IMG] [​IMG]

Parti mi Var.. Ne Giyeceksin? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Parti Şapkası

Malzemeler Kağıt tabaklar İnce renkli kağıt parçaları Selofan şeritleri Renkli iplikler Duvak teli Kek kağıt kalıbı Sicim Uhu ve fırça Makas Nasıl yapacağız? Kağıt tabağın altına fırça yardımıyla yapıştırıcı sürün. İnce kağıt parçalarını, renkli iplikleri, selofan şeritleri, kek kalıbı kağıtlarını ve duvak teli gibi malzemeleri kullanarak şapkayı zevkinize göre süsleyin....
  2. Parti

Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.
  3. Teoman - Parti

sıkı sıkı tuttum ellerinden, kayıp gitme hayatımdan sen de diye bazen ama ittim çoğu kez ürküp aşkından güçsüz yaptın diye beni sen oysa derinlerde hep bildim ki kanımdaydın öyle gurur duydum ki beni böyle büyük sevebildin diye bana rağmen gelmiştim, görmüştüm, yenilmiştim, sevmemiştim tam gidiyordum dünyadan sen yokken öyle güzel aldın ki beni içine, öyle sardın ki benim oldun ama...
  4. Dilek Budak - Parti

Gecenin bittiği yerde Başla dans etmeye Gecenin bittiği yerde Başla eğlenmeye Haydi haydi koş partiye Yolculuk başlasın mavi sulara Ben vakit kaybeden Benimle dönsün dünya Zaman kalmasada Mekan uymasada Bedenin yorulsada Haydi koş partiye
  5. Mor Ve Ötesi - Parti

partinin yerini şaşırdım içimde zannettim dışımdaymış biri eksik biri fazLaymış yanıLdım partinin gününü kaçırdım istisna zannettim bir kuraLmış muhtaç oLduğum büyük kuvvet yaLan mıymış? Kutsal aklın nerde? Dans et üstümde.. Sakin olmak için Biraz daha eğlen..! partinin tadını kaçırdım nümayiş zannettiLer isyanmış nazik bir katiL doğurmuşsun ve kazanmış Nazik bir katil doğurmuşsun Ve...
  6. parti makyajı hazırlığı

1 Cildinizi cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile nemlendirin. İyi nemlendirilmiş bir cilt hem ışığı iyi yansıtır hem de makyajın çok daha kalıcı olmasını sağlar. 2 Cilt yüzeyindeki leke ve kusurları gizlemek için ten renginizden 2 ton açık bir kapatıcı uygulayın. Uygulamayı gerekli bölgelere hafif dokunuşlarla yapın. 3 Yassı bir makyaj fırçası veya kağıt mendil ile kapatıcının...
  7. parti şarkılarını yaptılar

seçim çalışmaları için kolları sıvayan partililer gece gündüz demeden çalşıyorlar e şarkısız olmaz tabiii........ PARALARINI ÖDEMEDİ! YEREL SEÇİMLERDE ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ'NE CHP'DEN BAŞKAN ADAYI OLAN HÜSEYİN SİPAHİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINDA KULLANMAK İÇİN NADİDE SULTAN VE BETÜL DEMİR'E, 20 BİN DOLARA İKİ ŞARKI SİPARİŞ ETTİ... Şarkıları tamamlayıp Sipahi'ye teslim eden sanatçılar, başkan...
  8. Parti Elbiseleri

[img] [img] [img]
  9. Parti Şıklığı

parti kıyafetleri, davetler için kıyafetler, kıyafet kombinasyonları, şık kıyafetler ilgili bilgiler burada arkadaşlar İşte parti şıklığı arkadaşlar , hepsi birbirinden güzel Ben en çok bunu beğendim
  10. Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi sizce

Sabah haberlerde gördüm o uykuyla pek de anlamadım Has Parti İle Ak Parti Birleşecek gibi bir haber vardı bu doğrumu Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi?

Sayfayı Paylaş