gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

parti mi var ozaman burayaa

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

yaz aylarında bol bol katılmişsınızdır parti kokteyl dogum günü vs.. ne giydinizz ? sahsen ben çok zor begenirim kötü bi durum yani kararsızlık ama sizler için bayagı modeller buldum hadi parti var herkes secsin bi tanee........

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kuşumm seçtimmm benn sende seç hadii ee parti iki kişilik mii yokmuu başkaa kimse kızlarrr nerdesinizzzz

:yahoo::yahoo:

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzel canım.emeğine sağlık.bu benim beğğendiğim..

parti mi var ozaman burayaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cocuklarimizda bozuk davranislarmi var,okuyun ozaman?

cocuklarimizda bozuk davranislarmi var,okuyun ozaman?

ÖFKE NÖBETLERI Daha cok 2-4 yaslarindaki cocuklarda görulur ve huysuzluk krizleri olarak da adlandirilir. Bu yaslardaki cocuklar, dunyayi onlarin tum ihtiyaclarinin aninda karsilanmasini mumkun kilacak sekilde tasarlanmasi gereken bir yer olarak goruruler.eger istediklerini elde edemezlerse bu onlar icin bir felaket olur ve ciglik atabilir,bagirabilir ve teselli edilemeyecek sekilde...
  2. ucuk mu var sizde,deneyin ozaman

ucuk mu var sizde,deneyin ozaman

limon kesilerek bir kac defa sürülür yada nar kabugu 20gr sap 3gr su ile kaynatip sürülür deneyinn, alinti,sifali dualar kitabindadir
  3. Basiniz mi agriyor bunlari uygulayin ozaman

Basiniz mi agriyor bunlari uygulayin ozaman

Baş Ağrıları İçin Bitkisel Çözümler *Bir adet limon kabukları soyulmadan halkalar şeklinde kesilip alna ve şakaklara konulur. Bu işlem kısa aralıklarla tekrarlanır. *Bir litre suyun içine iki çorba kaşığı melek otu kökü ve yaprağı katılıp kaynatıldıktan sonra süzülerek günde üç çay bardağı içilir. *Bir bardak kaynar suyun içine bir çay kaşığı çuha çiçeği katılıp demlenmesi için kısa bir süre...
  4. Parti mi Var.. Ne Giyeceksin?

Parti mi Var.. Ne Giyeceksin?

doğum günü partisinde ne giyilir Mezuniyet, doğum günü partin mi var .. ee ne giyeceksin ? Hiç sıkılmayalım çünkü melekler mekanında yok yok :D Doğumgünü, parti , düğün ve davetlerde giyebileceğiniz birbirinden farklı ve şık gösterişli elbiseler hazırladım sizlere..
  5. Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi sizce

Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi sizce

Sabah haberlerde gördüm o uykuyla pek de anlamadım Has Parti İle Ak Parti Birleşecek gibi bir haber vardı bu doğrumu Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi?

Sayfayı Paylaş