gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Parti Şıklığı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

parti kıyafetleri, davetler için kıyafetler, kıyafet kombinasyonları, şık kıyafetler ilgili bilgiler burada arkadaşlar

İşte parti şıklığı arkadaşlar , hepsi birbirinden güzel

Ben en çok bunu beğendim

Parti Şıklığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parti Şapkası

Parti Şapkası

Malzemeler Kağıt tabaklar İnce renkli kağıt parçaları Selofan şeritleri Renkli iplikler Duvak teli Kek kağıt kalıbı Sicim Uhu ve fırça Makas Nasıl yapacağız? Kağıt tabağın altına fırça yardımıyla yapıştırıcı sürün. İnce kağıt parçalarını, renkli iplikleri, selofan şeritleri, kek kalıbı kağıtlarını ve duvak teli gibi malzemeleri kullanarak şapkayı zevkinize göre süsleyin....
  2. Parti

Parti

Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.
  3. Şıklık

Şıklık

Rüyada şık olmak, toplum hayatında ve aşkta başarıdır.
  4. Teoman - Parti

Teoman - Parti

sıkı sıkı tuttum ellerinden, kayıp gitme hayatımdan sen de diye bazen ama ittim çoğu kez ürküp aşkından güçsüz yaptın diye beni sen oysa derinlerde hep bildim ki kanımdaydın öyle gurur duydum ki beni böyle büyük sevebildin diye bana rağmen gelmiştim, görmüştüm, yenilmiştim, sevmemiştim tam gidiyordum dünyadan sen yokken öyle güzel aldın ki beni içine, öyle sardın ki benim oldun ama...

Sayfayı Paylaş