gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Parti

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.

Parti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parti Şapkası

Parti Şapkası

Malzemeler Kağıt tabaklar İnce renkli kağıt parçaları Selofan şeritleri Renkli iplikler Duvak teli Kek kağıt kalıbı Sicim Uhu ve fırça Makas Nasıl yapacağız? Kağıt tabağın altına fırça yardımıyla yapıştırıcı sürün. İnce kağıt parçalarını, renkli iplikleri, selofan şeritleri, kek kalıbı kağıtlarını ve duvak teli gibi malzemeleri kullanarak şapkayı zevkinize göre süsleyin....
  2. Teoman - Parti

Teoman - Parti

sıkı sıkı tuttum ellerinden, kayıp gitme hayatımdan sen de diye bazen ama ittim çoğu kez ürküp aşkından güçsüz yaptın diye beni sen oysa derinlerde hep bildim ki kanımdaydın öyle gurur duydum ki beni böyle büyük sevebildin diye bana rağmen gelmiştim, görmüştüm, yenilmiştim, sevmemiştim tam gidiyordum dünyadan sen yokken öyle güzel aldın ki beni içine, öyle sardın ki benim oldun ama...
  3. Parti Şıklığı

Parti Şıklığı

parti kıyafetleri, davetler için kıyafetler, kıyafet kombinasyonları, şık kıyafetler ilgili bilgiler burada arkadaşlar İşte parti şıklığı arkadaşlar , hepsi birbirinden güzel Ben en çok bunu beğendim
  4. 2013 Survivor Partisinden Görüntüler

2013 Survivor Partisinden Görüntüler

2013 survivor partisi survivor 2013 partisi Sevgili melekler, 2013 Survivor yarışması dün gece yayınlanan büyük finalle sona erdi. Sms oylamaları sonucunda Hilmicem Doğukan'ı yenerek 2013 Survivor birincisi oldu. Programın ardından düzenlenen Survivor partisinde tüm yarışmacılar bir arada eğlendi. İşte o partiden neşeli görüntüler..

Sayfayı Paylaş