gebe
  1. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Pasaklım iyki varsın

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında çatlak tarafından paylaşıldı.

PASAKLI TANRIÇA İYKİ DOGDUN UZUN MUTLU ÖMÜRLER DİLERİM CANIM

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Pek uğramıyor ama yine de nice yıllara :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pasaklı, pasaklıda olsan iyi ki doğdun kıs :D Dilerim ki hayatın nickinin tam tersi gibi ak pak mutlu, sağlıkla geçer canım :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

amaa ben giremiyorum ki siteye

merhaba teşekkür ederim kutladığınız için kaç yıldır şifremi unuttum girmeye çalışıyorum kahretmesin giremiyorum noldu bilmiyorum napsam bilemedim şifrem yok yani bildiğin off :( :( :(
    ----------------------------------------------------
    Pasaklı Tanrıça

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
  6. Unregistered

Unregistered Forum Okuru

tamam mail attım hemen bakarsınız inş.

ben mailimi attım inşallah okur hemen yanıtlarsınız bekliyorum cevabınızı teşekkürleer :)

Pasaklım iyki varsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım kızım benim iyki doğdunn

canım kızım benim iyki doğdunn

canım kızım iyki doğdunn elifim bitanem seni çok çok seviyorum iyki doğdun iyki varsın dünyalar tatlısı bebegim nice mutlu yıllara
  2. canım kızım iyki doğdun

canım kızım iyki doğdun

canım kızım iyki doğdunn elifim bitanem seni çok çok seviyorum iyki doğdun iyki varsın dünyalar tatlısı bebegim nice mutlu yıllara
  3. Varsın…

Varsın…

VARSIN… Yani kalbin atmasa da… Yani nefes almasan da… Yani masal gibi… Bir varmış bir yokmuş diye başlayan, Kötü başlasa da iyi biten, İnsanların dilinde,kitapların sayfalarında, dünya döndükçe,ağızdan ağıza… unutulmayan masallar gibi… kuyruklu bir yıldız gibi… yüz yılda bir gelip pırıltılarını savuran kısa anlık mutluluklar yaşatıp, kaybolup karanlığa giden… uzaklara...
  4. İyki kadınım dedirten nedenler

İyki kadınım dedirten nedenler

Ben bu yazıyı okurken çok güldüm ve sizinlede paylaşmak istedim...İşte ALLAH'tan iyi ki kadınım dedirten 100. neden..:D 1. Sigaradan sararmis biyiklarimiz yok... 2. Arabamizin yolda patlayan lastigini degistirmeyi bilmesek de olur. 3. "Ya kalkmazsa?" 4. "Ya inerse?".. sizin de isiniz zor valla yaaa... 5. Pantolon giymek bizim için fizyolojik olarak en az etek kadar...

Sayfayı Paylaş