gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Pascal Burcu Güneş'i Öpücük Yağmuruna Tuttu

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

burcu güneş şarkı sözleri haberleri resimleri pascal burcu güneşi öpücük yağmuruna tuttu hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler.

Geçen Gün
    http://www.meleklermekani.com/magazin/198142-burcu-gunes-dogum-gununu-kutladi.html melekler :)

Doğum gününde sanatçıyı dostlarıda yanlız bırakmadı :)

Güneş’in “Yok Böyle Dans”tan arkadaşı Pascal Nouma da davetliler arasındaydı.

Partiye elinde çiçek demeti ile gelen eski futbolcu, Güneş’i öpücüklere boğdu melekler :)

Burcu Güneş ve Pascal Noumanın Samimiyeti de gözlerden kaçmadı. Yoksa yeni bir aşkmı doğuyor ne dersiniz melekler :D:D

Burcu Güneşi Öpücük Yağmuruna Tutan Eski futbolcu ŞArkıcıya Güzel Yaşlar Diledikten Sonra birlikte Eğlendiler :D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    pascal herkese böyle sıcak davranıyor ya asenaylada arasında aşk dedikoduları cktı ama sonucccc

Pascal Burcu Güneş'i Öpücük Yağmuruna Tuttu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  2. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime
  3. TutSak...

TutSak...

Buyrun meleklerim, cok duygusal bir paylasim daha sizlerle...
  4. Arda'dan Sinem'e Öpücük Yağmuru

Arda'dan Sinem'e Öpücük Yağmuru

Uzun süre aşklarını yalanlayan Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Arda Turan ve oyuncu Sinem Kobal'ı artık aşklarını gizleme gereği duymuyorlar sanırım... GALATASARAY'IN GENÇ KAPTANI ARDA TURAN VE UZUN SÜREDİR AŞK YAŞADIKLARI HABERLERİNE RAĞMEN ARKADAŞ OLDUKLARINI HER FIRSATTA DİLE GETİREN SİNEM KOBAL'IN DÜN AKŞAMKİ ROMANTİK DAKİKALARI MEGA MAGAZİN KAMERALARINA YANSIDI. Bir balıkçıda baş...

Sayfayı Paylaş