gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Pascal İzdiham Yaşattı

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

pascal nouma, nihat kavgası, survivor, biyografisi, kimdir kiminle evli hakkında bilgi [​IMG]
    İberia Havayolları'na ait tarifeli bir uçakla saat 18.30'da Madrid'den İstanbul'a gelen Pascal Nouma, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Beşiktaş taraftarlarınca sloganlarla karşılandı.
    Çarşı grubunun yoğun ilgisi nedeniyle ezilme tehlikesi de geçiren Nouma için Nihat Doğan hayranları da havalimanına geldi. Çarşı grubu sevgi tezahüratında bulunurken, Nihat Doğan hayranları "Nihat'a uzanan eller kırılsın" yazılı pankart açtı.
    Polisin güvenlik önlemi aldığı havalimanında iki grup arasında herhangi bir gerginlik yaşanmadı. Türkiye'yi çok özlediğini belirten Pascal Nouma, "Çok yorgunum, arkadaşlarımı özledim. Artık işlerime bakacağım. Şu an geldiğim için çok mutluyum" dedi.

Pascal, havalimanından oyuncu Itır Eser ile birlikte ayrıldı
    Oyuncu Itır Esen de havalimanına gelerek ünlü futbolcuyu karşılarken, Nouma'nın menajeri Murat Doker, "Eskiden sahada oldu, sahada bitti diyorduk, bu sefer de yarışmada oldu, yarışmada bitti. Sonuçta ikisi arkadaşlardı, yarışma ağır şartlarda yapıldı.
    Pascal bir yerde patladı. Bundan sonra Pascal için Survivor bitti. Oradaki yarışmacı arkadaşlar devam ediyor. Onların şansları bol olsun ama Pascal için bundan sonraki hayatında futbol okulu, köşe yazarlığı devam edecek" diye konuştu

Pascal İzdiham Yaşattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blaise Pascal

Blaise Pascal

Blaise Pascal Pascal (1623-1662) küçük yaşta kendini gösteren bir deha örneğidir. Henüz 12 yaşında iken, hiç geometri bilgisine sahip olmadığı halde daireler ve eşkenar üçgenler çizmeye başlayarak, bir üçgenin iç açılarının toplamının iki dik açıya eşit olduğunu kendi kendisine buldu. Çünkü avukat olan ve matematik ile çok ilgilenen babası, onun Latince ve Yunanca'yı iyice öğrenmeden...
  2. Gülşen - Kış Yaşattın

Gülşen - Kış Yaşattın

gözlerim açıldı seni görmek için dudakların yalvardı bir kez öpeyim diye ellerim uzandı sana dokunmak için ben affettiğimde gönlüm affetmedi ben affettiğimde gönlüm affetmedi baharında aşkımın kış yaşattın sel bastı yüreğimi gözyaşların unutmak istediğsemde unutamadım, erimedi buzları akıp giden hislerimin ben affettiğimde gönlüm affetmedi ben affettiğimde gönlüm affetmedi.....
  3. "Çevreni yaşat, geleceğini koru''

"Çevreni yaşat, geleceğini koru''

Kocaeli'nde ilköğretim öğrencilerinin “Çevreni Yaşat, Geleceğini Koru” kampanyası kapsamında 8 ayda topladığı 10 ton atık kağıt sayesinde 170 ağaç kurtuldu. Kocaeli İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) ile Unilever Türkiye'nin 8 ay önce başlattığı “Çevreni Yaşat, Geleceğini Koru” Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi...
  4. Fildişi Sahili'nde stadyum izdihamı

Fildişi Sahili'nde stadyum izdihamı

Fildişi Sahili'nin başkenti Abidjan'da oynanan 2010 Dünya Futbol Şampiyonası grup maçında yaşanan izdihamda en az 22 kişi öldü, 132 kişi yaralandı. Ülkenin içişleri bakanı, Abidjan'daki Houphouet-Boigny stadyumunda oynanan ve Fildişi Sahili ile Malavi'yi karşı karşıya getiren maçta izdiham yaşandığını duyurdu. 50 bin seyircinin izlediği karşılaşmayı Fildişi Sahili 5-0 kazandı. Seyircileri...
  5. Manisa'da mesir macunu izdihamı

Manisa'da mesir macunu izdihamı

Manisa'da 469. kez düzenlenen Uluslararası Mesir Festivali, mesir macununun halka saçılmasıyla sona erdi. Festival kapsamında 3'ü büyükelçilik düzeyinde 4 ülkeden temsilciler, Vali Celalettin Güvenç'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası Valilik önünden festival kortej yürüyüşü başladı. Kortejde Osmanlı şehzadeleri ve saray erkanını canladıran tiyatro ekibi de geleneksel kıyafetlerle...

Sayfayı Paylaş