gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pascal Nihat Doğancıları öptü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

pascal, nihat doğan, survivor, kavgası ve sonrasındaki haberleri burada arkadaşlar.

Pascal Survivor'dan diskalifiye edildikten sonra Nihat'çılar tarafından tepki göreceğini düşünüyorduk. Oysa ki Pascal Nihat'çıları bakın da nasıl öpmüş:) İŞte o haber Melek'ler.

Dominik'teki Survivor yarışmasında şarkıcı Nihat Doğan'a saldırdığı için diskalifiye edilen eski futbolcu Pascal Nouma, Bayrampaşa Forum İstanbul'da Ekstrem Fest’e katıldı.

Pascal Nouma'nın isteği üzerine 10 güvenlik görevlisi etten duvar ördü. Daha çok küçük hayranlarının akın ettiği festivalde bazı katılımcıların “Nihat Doğan’ı neden dövdün” diye bağırmaları ve Nihat Doğan tişörtleri giymeleri Pascal’ı kızdırdı.

Çocuklar sürekli “Dominik'e gitti alayına yetti ve Pascal bizi diskoya götür” sloganlarıyla tezahürat yaptılar. Pascal ile Doğan’ın fanatiklerinin tokalaşıp öpüştüğü görüldü.

VİŞNE bunu beğendi.
  2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    paskal asenanın gazına geldi :m.c: geldikden sonra gördü gerçekleri bence:kafa:

Pascal Nihat Doğancıları öptü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öp Beni...::)))

Öp Beni...::)))

Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakır.Evin önünde masum bir fısıltıdan sonra ateşlenir.Bir elini duvara dayayarak - "Beni bir öper misin".. Kız: - "Deli misin evin önünde annemler görür" der.. Erkek: "Ne olacak canim bu saatte kim görecek, ne olur seni çok seviyorum... Kız: - "Ben de seni ama olmaz..." Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder. Bir...
  2. Blaise Pascal

Blaise Pascal

Blaise Pascal Pascal (1623-1662) küçük yaşta kendini gösteren bir deha örneğidir. Henüz 12 yaşında iken, hiç geometri bilgisine sahip olmadığı halde daireler ve eşkenar üçgenler çizmeye başlayarak, bir üçgenin iç açılarının toplamının iki dik açıya eşit olduğunu kendi kendisine buldu. Çünkü avukat olan ve matematik ile çok ilgilenen babası, onun Latince ve Yunanca'yı iyice öğrenmeden...
  3. Survivorda dayak- Pascal Nihatı dövdü mü?

Survivorda dayak- Pascal Nihatı dövdü mü?

pascal ile nihatın kavgası pascal nihatı dövdü nihatı dövmüş ve nihatın kavgası pascalın dövmesi pascal nihatı dövdümü, kavga, survivor da her geçen gün olaylar biraz daha büyüyor arkadaşlarım. Survivor da iki takımda da her gün olaylar biraz daha büyüyor Melek'lerim. Gelen haberlere göre, Pascal Nihat'ı çok feci dövmüş. Survivor yarışmacılarından Pascal Nouma'nın, Nihat Doğan'ı dövdüğü...
  4. Nihat Doğan Pascal Kavgası Video

Nihat Doğan Pascal Kavgası Video

nihat doğan pascal kavgası nihat ve pascal kavgası dogan doğan video video Nihat doğan ile pascal nouma malesef birbirine girmiş ve yumruk yumruğa kavga etmiş erkadaşlarım. Yazık gerçekten yazık http://www.youtube.com/watch?v=M4cUZMQUvxc

Sayfayı Paylaş