gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

PASCAL NOUMA ÇÖPTEKİ PİZZAYI YEMİŞ

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Pascal Nouma, Survivor Adası'ndayken çöpteki pizzayı nasıl yediğini işte böyle anlattı...
    Pascal Nouma, Zaman Gazetesi'nden Reyhan Gül'e röportaj verirken bir de kebap ustalığına soyundu. Yemek yemekten hoşlanmayan Nouma neredeyse günde bir defa sadece akşamları yemek yiyor. Yemeğe çok fazla düşkün olmasa da Nouma yemek yapmaktan anlıyor. Eski Beşiktaşlı yıldızın yaptığı Urfa Kebap yiyenlerden tam not alıyor... Nouma bir de ilginç bir Survivor anısını paylaşıyor sevenleriyle. İşte o anısı:

Adada ayağımı incitmiştim. Doktora görünmek için kaldığı çadıra gittim. Baktım pizza yiyorlar. “Yemeğinizi bitirene kadar, beklerim” dedim. Bitirdi. Muayene etti ve sonra kaldığım yere döndüm. Baktım herkes açlıktan kıvranıyor. Ben de iki gündür hiçbir şey yememişim. Kızlara gidip bir şeyler bulacağıma dair söz verdim. Doktorun çadırına gittim yine. Çöpten pizza kutusunu çıkardım. İçinde birkaç dilim pizza vardı. Hep birlikte yedik. Bu, hayatımda yediğim en lezzetli pizzaydı. Daha komik bir şey paylaşayım. Adada muayyen günlerinde kadın yarışmacılara bir miktar çikolata veriliyordu. En son çikolatayı herhalde on yıl önce yemişimdir. Asena çikolatasından bir parça koparıp bana uzattı. Nasıl severek yedim inanamazsınız. Hiçbir zaman çok yiyen biri değildim ama açlığın nasıl bir şey olduğunu ve sahip olduğum her şeyin değerini orada anladım. Artık tabağımda yemek bırakmıyorum. Adadan ayrılmadan önce inanılmaz lüks bir otele götürdüler. Envai çeşit yemek. Onca açlıktan sonra cennete düştüğümü sandım ama tabağıma sadece biraz makarna aldım. Millet ‘Deli misin onca şey var niye bu kadar az yiyorsun?’ dedi. Adada arkadaşlarım açlıktan kıvranırken keyif yapamazdım.

PASCAL NOUMA ÇÖPTEKİ PİZZAYI YEMİŞ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pascal Nouma Survivor'dan Diskalifiye Edildi

Pascal Nouma Survivor'dan Diskalifiye Edildi

Survovir adası, nihat, pascal, resimleri, kavga ettilermi, kim elendi diye merak edenler için bilgiler Survivor adasında yumruk yumruğa kavga eden Nihat Doğan ve Pascal Nouma ikilisinde Pascal yarışmadan diskalifiye edilmiş...Şimdi geçelim haberin ayrıntılarına:tik: Survivor adasında sular durulmuyor... Nihat Doğan'la yumruk yumruğa kavga eden Pascal Nouma yarışmadan diskalifiye edildi....
  2. Pascal Nouma Sünnet Olmuş

Pascal Nouma Sünnet Olmuş

Pascal Nouma, kimdir, resimleri, sünnet oldumu, neden oldu hakkında bilgiler Söylentilere göre Pascal Nouma sünnet olmuş kızlar...Nekadar doğru bilinmez...Geçelim şimdi haberin detaylarına Bekir Saçar, Pascal Nouma ile ilgili değişik bir anısını paylaştı. '2 Sayfa' programına konuk olan Bekir Saçar, Pascal Nouma 'nın Bebek'te kalabalık bir barın ortasında pantolonunu indirip sünnet...
  3. Pascal Nouma Son Noktayı Koydu!

Pascal Nouma Son Noktayı Koydu!

pascal nouma, asena aşkı, söylentilere cevap, aşk yok, survivor 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Önce Ebru Destan sonra Asena ile adı aşk dedikodularına karışan Pascal Nouma'nın Nouma’nın İstanbul’da cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Zeynep Mutlu ile birlikte olduğu öğrenildi. 3 haftadır beraber olan çift, Bodrum’da bir arkadaş...
  4. Pascal Nouma Kimdir?

Pascal Nouma Kimdir?

pascal nouma, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmasıyla ününe ün katan eski futbolcu Pascal Nouma'nın hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; Futbol kariyerine Paris Saint Germain'in genç takımında başladı. 1988'de Genç takımla şampiyon olurken, 24 maçta 28 gol atıyordu. 1989-92 arasında PSG'de çok fazla forma şansı...
  5. Pascal Nouma ve kızı Mary Nouma

Pascal Nouma ve kızı Mary Nouma

mary nouma pascal nouma kızı kaç yaşında pascal nouma kızı, kaç yaşında, adı, mary nouma, çeşme tatili, resimleri, fotoları, haberleri burada arkadaşlar Futbol hayatından sonra "Survivor" ile ününe ün katan Pascal Nouma kızı Mary Nouma ile Çeşme'de tatilin keyfini, bakın nasıl çıkartmış Melek'lerim:) BEŞİKTAŞ’ın eski futbolcusu Pascal Nouma, tatilini Çeşme’de kızı Mary Nouma ile...

Sayfayı Paylaş