gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Pascal Nouma Survivor'dan Diskalifiye Edildi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Survovir adası, nihat, pascal, resimleri, kavga ettilermi, kim elendi diye merak edenler için bilgiler

Survivor adasında yumruk yumruğa kavga eden Nihat Doğan ve Pascal Nouma ikilisinde Pascal yarışmadan diskalifiye edilmiş...Şimdi geçelim haberin ayrıntılarına:tik:

Survivor adasında sular durulmuyor... Nihat Doğan'la yumruk yumruğa kavga eden Pascal Nouma yarışmadan diskalifiye edildi.

Doğan ile yumruk yumruğa kavga eden Pascal Nouma, güvenlik gerekçesiyle yarışma dışında kaldı. Nouma'nın yarışmadan ayrılışı Survivor'ın bugün ve yarın yayınlanacak bölümlerinde gösterilecek.

Nouma'nın Pazartesi günü İstanbul'da olması bekleniyor. Pascal Nouma; Beşiktaş Spor Kulübü'nün internet sitesi Haber 1903'e yaptığı açıklamada "Gerekli açıklamayı İstanbul'a dönünce yapacağım. Hiç kimse şahsıma ve arkadaşlarıma hakaret edemez, ettirmem" dedi.

CeMoŞ ve GREY bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yazık olmuş, cidden de çok yazık olmuş...
    Survivor'da ünlüler adasın da zaten ünlü olmalarının vermiş olduğu egolarıyla patronluk, kaptanlık aşkı vardı. Topluma mal olmuş insanların, eğlenecekleri yerde hayranlarının huzuruna böyle çıkması "yazıklar olsun" dedirtecek bir durum...

İzlenimlerime göre Pascal oldukça sakin bir karektere sahip, zira Asena Hanım'ın herkesi etki altına alıpta Nihat'ı kendi etkisi altına alamama hırsı işte bunlara neden oldu... Evet Nihat Doğan'da az değil ama ünlüler nasıl olurda Asena'nın onlara emri vaki yaptığını, etkisi altına aldığını ve yönlendirdiğini anlıyamıyorlar işte burda Nihat harcinde hepsine acıyorum...

Sorvivor'ı 1. bölümünden itibaren izliyorum ve her bir yarışmacıyı tek tek izlenimliyorum. Kendi fikrimce bu olayların sebebini Asena olarak sorumlu tutuyorum. Bahsi geçen Hanımefendi lider olma sevdasında, her kesi dolduruyor ve ayrıca çok kindar. "Yaşanmış bitmiş" dediği olaylarda bile karşıda ki kişi (Nihat Doğan) barış bayrağı sallarken bile "abi babamı yine affetmem" gibi cümlelerle resmen racon içeren argo argo cümleleri ile ortalığı kızıştırıyor. (Affetmek yanlızca Allah'a mahsustur. Kendini gereğinden fazla önemsediği ve büyük gördüğü bu cümlesinden bile belli.Madem ki affetmedin, neden işine gelince "yaşandı bitti" diye konuşuyorsunda. Nihat bir adım öne çıkarken ortalığı yok yere o cümlelerinle kızıştırıyorsun Asena.)

Pascal adına üzüldüm, çünkü dediğim gibi sakin bir karektere sahipti ve ada da bu kadar emek verdi, sırf Asena'nın etkisi altında kaldığı için diskalifiye olmasına neden olacak hatalar yaptı. Umarım Asena mutlu olmuştur şimdi. Ama elbette ki mutlu olmamıştır, olamaz... Çünkü ateşlediği, sözde dost ama kullandığı en güçlü kişilerden birini kaybetti.

AşkaimtisaL bunu beğendi.
  3. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    pascala yazık oldu aslında ama doğru olan oldu... nihatın orada hiç bir suçu yoktu adam hakkıyla kazandı yarışmayı.. asena grubu hemen pascal ve ebruyu alkışladılar falan çok gereksiz ve saçma hareketlerdi bence... keşke bu akşam asena elenseydi ama malesef ceyda elendi ve asena yarışmaya devam ediyor... asena elenseydi ortalık durulurdu ama şimdi o kadın orada oldukça yine bitakım tartışmalar olacağa benziyor...

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hadi hayirli olsun

Pascal Nouma Survivor'dan Diskalifiye Edildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor'dan Diskalifiye Edilen Pascal İlk Röportajını Verdi

Survivor'dan Diskalifiye Edilen Pascal İlk Röportajını Verdi

Survivor adası, nihat doğan, pascal nouama, kavgası hakkında bilgiler arkadaşlar Survivor adasına güle oynaya kol kola giden Nihat ve Pascal ikilisi adada birbirlerine girmişlerdi kızlar biliyorsunuz...Yurda dönen Pascal ilk röportajını vermiş ve bakalım neler demiş... Nouma şöyle konuştu; " Nihat Doğan, kiminle nasıl konuşması gerektiğini iyi biliyor. Problem ben değilim, ben...
  2. Pascal Nouma Sünnet Olmuş

Pascal Nouma Sünnet Olmuş

Pascal Nouma, kimdir, resimleri, sünnet oldumu, neden oldu hakkında bilgiler Söylentilere göre Pascal Nouma sünnet olmuş kızlar...Nekadar doğru bilinmez...Geçelim şimdi haberin detaylarına Bekir Saçar, Pascal Nouma ile ilgili değişik bir anısını paylaştı. '2 Sayfa' programına konuk olan Bekir Saçar, Pascal Nouma 'nın Bebek'te kalabalık bir barın ortasında pantolonunu indirip sünnet...
  3. Pascal Nouma Kimdir?

Pascal Nouma Kimdir?

pascal nouma, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmasıyla ününe ün katan eski futbolcu Pascal Nouma'nın hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; Futbol kariyerine Paris Saint Germain'in genç takımında başladı. 1988'de Genç takımla şampiyon olurken, 24 maçta 28 gol atıyordu. 1989-92 arasında PSG'de çok fazla forma şansı...
  4. Pascal Nouma ve kızı Mary Nouma

Pascal Nouma ve kızı Mary Nouma

mary nouma pascal nouma kızı kaç yaşında pascal nouma kızı, kaç yaşında, adı, mary nouma, çeşme tatili, resimleri, fotoları, haberleri burada arkadaşlar Futbol hayatından sonra "Survivor" ile ününe ün katan Pascal Nouma kızı Mary Nouma ile Çeşme'de tatilin keyfini, bakın nasıl çıkartmış Melek'lerim:) BEŞİKTAŞ’ın eski futbolcusu Pascal Nouma, tatilini Çeşme’de kızı Mary Nouma ile...
  5. Survivor'da şok ! Turabi diskalifiye edildi !

Survivor'da şok ! Turabi diskalifiye edildi !

Survivor All Star'da dün akşam bir anda gerginlik yaşandı. Ödül oyunu oynandığı esnada gönüllülerin tarafına geçen Hakan Hatioğlu'nu Turabi bir anda ittirdi. Aralarında tartışma çıkan yarışmacıları Acun Ilıcalı ayırdı. Turabi'yi oyundan diskalifiye etti. ORTALIK KARIŞTI Survivor All Star yarışmasında ödül oyunu sırasında Turabi Hakan'ı itti, ortalık karıştı. Turabi'nin hareketinin...

Sayfayı Paylaş