gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Pascal'dan açıklama: sünnet oldum!

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

pascal nouma, pascal sünnet oldu, sünnet haberleri hakkında detaylı bilgi alalım.

Bu aylarda sünnet olduğu haberleri ortaya atılan Pascal Nouma kesin bir açıklama yaparak oğlu ile kendisinin sünnet olduğunu açıkladı melekler :)

Şarkıcı Kenan Uçkan'ın yeni albümü 'Her Dilde Aşk'ın Scotch Bar'daki tanıtım partisine katılan Pascal Nouma, sünnet olduğuyla ilgili çıkan haberlere açıklık getirdi.

Nouma, "Evet, ben de çocuğum da sünnet olduk" dedi.

Pascal, çocuklarını çok özlediği için iki aylığına Fransa'ya tatile gideceğini söyledi.

Posta-magazin

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    :zonked::utan:pardon yanlış link e girdim:hhh:

Pascal'dan açıklama: sünnet oldum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde sünnet

Bebeklerde sünnet

bebeklerde sünnet bebeklerde sünnet sonrası sunnet bebek sonrası morarma Sünnet, penisin ucunu kapatan derinin alınmasını sağlayan cerrahi bir prosedürdür. Hayatın ilerleyen yıllarında sünnet olmak çok riskli olduğundan, günümüzde bazı anne ve babalar doğumdan hemen sonra çocuklarını sünnet ettirmeyi tercih etmektedirler. Sünnetin Faydaları Bilimsel çalışmalar, sünnet olmanın pek...
  2. Sünnet

Sünnet

Rüyada sünnet olmak veya sünnetli çocuk görmek, içinizi sikan dertlerinizin halledilecegine, sikintidan kurtularak feraha çikacaginiza delalet eder.
  3. Pascal Nouma Sünnet Olmuş

Pascal Nouma Sünnet Olmuş

Pascal Nouma, kimdir, resimleri, sünnet oldumu, neden oldu hakkında bilgiler Söylentilere göre Pascal Nouma sünnet olmuş kızlar...Nekadar doğru bilinmez...Geçelim şimdi haberin detaylarına Bekir Saçar, Pascal Nouma ile ilgili değişik bir anısını paylaştı. '2 Sayfa' programına konuk olan Bekir Saçar, Pascal Nouma 'nın Bebek'te kalabalık bir barın ortasında pantolonunu indirip sünnet...
  4. sünnet yaptırmamayı düşünen oldu mu aranızda?

sünnet yaptırmamayı düşünen oldu mu aranızda?

Merhaba melekler. Benim kısmetse bir oğlum olacak. Çocuklar konusunda bilgi sahibi olmak için elbette ki okuyor araştırıyorum.Bu araştırmalarımdan birinde sünnet olayının çocuk psikolojisi için olumsuz etkileri olduğu yazıyordu. Bizim geleneklerimizde sünnetin önemi büyük. Olayın dini boyutu da yok bildiğim kadarıyla. Acaba diyorum şu an bende olduğu gibi acaba yaptırmasam mı diyen oldu mu...
  5. "Küçük Ağa" Emir Berke Zincidi Sünnet Oldu! İşte Fotoğrafları!

"Küçük Ağa" Emir Berke Zincidi Sünnet Oldu! İşte Fotoğrafları!

emir berke zincidi, küçük ağa, küçük ağa emir berke Sevgili melekler, rol aldığı Küçük Ağa dizisinde sünnteçiden kaçan Emir Berke Zincidi geçtiğimiz gün özel bir hastanede sünnet oldu. Küçük oyuncu Instagram hesabından fotoğrafını takipçileriyle paylaşarak, 'sünnet bitti' notunu düştü...

Sayfayı Paylaş