gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Pasika Adminimiz İle Röportaj

Konu, 'Haftanın Konuğu' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

Merhaba Melekler ; Sitemizin sessiz, sakin Tatlımı tatlı güzel mi güzel admini Sevgili Pasika Adminimiz ile Röportaj yaptık :D:D

işte benim sorularım ve Pasika Adminimin Cevapları :D:D ben okurken çok eğlendim sizde eğleneceksiniz :D:D

Bize kendinizi tanıtırmısınız adminim ( gerçek isim, yaş, nerde oturuyosunuz, ne iş yapıosunuz,burcunu, tuttuğunuz takım, evlimisiniz bekarmısnız, hobileriniz vs. )

Ben pasika 32 yaşındayım...Aslen Sinopluyum doğma büyüme İstanbulluyum bir kamu kuruluşunda 12 yıldır görev yapmaktayım...burcum aslan, Galatasaray'ı tutuyorum, Bütün evlen artık laflarına karşı ısrarla hala bekarım :D:D hobilerim alışveriş yapmayı severim ve en büyük hobim uyumak :D:D

2- melekler mekanına nasıl üye oldunuz ne düşünerek üye oldunuz ?

Melekler mekanına tesadüfen üye oldum nette bişey arıyordum ama ne aradığımı hatırlamıyorum sitelere falan üye olmam normalde ama Meleklermekanına üye oldum üye olurken bişey düşünmedim ama şimdi iyiki üye olmuşum diyorum...

3- melekler mekanında en çok ne ile vakit geçirmeyi seviyorsunuz ?

Konu açmayı seviyorum ve konu açarak vakit geçiyorum genelde (Tabi bu aralar yoğunluğum nedeniyle konu açmayı bırak neredeyse online bile olamıyorum çoğu zaman)

4- sevdiğiniz erkeği bir cafede bir bayanla öpüşürken görüyorsunuz ama sevgilinizi de çok seviyorsunuz tepkiniz ne olurdu affedermiydiniz ? sizce aşk herşeyi affeder mi?

Aşk bazı şeyleri affedebilir ama aldatmayı asla affetmez...Zaten beni bırakıp başka birine giden birini hiçbir şekilde affetmem ben değil o kaybeder :D:D

5- bir erkekle ilk defa tanışıyorsunuz ilk defa yüzyüze geliyorsunuz ilk bakıp inceleyeceğiniz yer neresi olurdu ?

İlk başta yüzüne bakarım sonra ellerine ayakkabılarına saçlarına...Bütün vücuduna bakarım aslında

6- ***** adminim takıntılarını hepimiz biliyoruz peki sizin takıntılarınız var mı ? en çok hangi takıntınız yüzünden zor anlar yaşadınız ?

Benim öyle bana sıkıntı yaratacak takıntılarım yok...Basit takıntılar benimkiler çizgilere basmamaya çalışırım yada arabaların plakalarından kelimeler oluşturmaya çalışırım basit şeyler yani :D:D

7- fobiniz yada fobileriniz varmı nelerdir anlatırmısınız ?

Karanlıktan korkmam, kan tutmaz, yükseklik korkum yok vs. bildiğim kadarıyla bir fobim yok ama belki daha gün yüzüne çıkmamış bir fobim varsa ondan da benim haberim yok :D

8- bu yaşınıza kadar unutamadığınız ve hayatınız boyuncada unutamayacağınız en komik anınızı bizimle paylaşırmısınız ?

Birgün arkadaşlarla yemekhaneye gittik...Masalar 4 kişilik biz üç kişiyiz boş masa yok bir kişinin oturduğu masaya oturduk...Diğer kişide 2 dirhem bir çekirdek adeta nasıl şık giyinmiş anlatamam...Önce arkadaş bardağına su doldururken masaya suyu döktü...Adam bize ters ters bakmaya başladı...Adam arkadaşla benim aramda oturuyor...Ben arkadaştan tuzu istedim bana tuzu uzattı arkadaş o beni tuzluğu aldı sanmış bende hala o tutuyor sandım ikimizde aynı anda ellerimizi çekince tuzluk adamın tabağına düştü ve bütün yemek adamın üzerinde ... Biz başladık gülmeye adamın halini görmeniz lazım ama...Ve adam yeni başlamış yemeğe tabak dolu yani...Adam üzerine temizlemeye falan çalışıyor biz hala gülüyoruz...Sonra adam masadan nasıl kalktı gitti tahmin bile edemezsiniz...O gün bugündür o adamcağız yemekhanede bizden kıyı bucak kaçıyor...Tabi biz adamı her gördüğümüzde kahkahaya boğuluyoruz :D:D

9- canınızı en çok ne yakardı ?

Çok sevdiğim ve güvendiğim birinden hiçbeklemediğim bir darbe yemek canımı yakardı...

10- geçmişe dönebilseydiniz eğer hangi tarihe ve niçin gitmek isterdiniz ?

Geçmişe dönmek istemem...Geçmiş geçmiştir önümüzdeki maçlara bakalım :D:D

11- hiç bir kız arkadaşınızla saç başa başbaşa kavga ettiniz i ettiyseniz neden ettiniz ?

Yok kimseyle öyle saçsaça kavga etmedim...Çok kavgacı bir insan değilimdir zaten

12- sizi en çok ne yapmak rahatlatıyor ?

Evde hiçbirşey yapmadan boş boş oturmak beni en çok rahatlatan şey

13- evinizde hayvan besliyormusunuz ve en çok hangi hayvanı seviyorsunuz neden?

Şu an hayvan beslemiyorum...Muhabbet kuşum ve japon balıklarım vardı...Muhabbet kuşum 9 yıl yaşadı öldükten sonra büyük acı duyuyorsun onun için bir daha havyan beslemeyi düşünmüyorum...

14- bir çılgınlık yapın desek nasıl bir çılgınlık yaparsınız ?

Aklıma gelmiyor hiçbirşey...Belkide bu ara hiç çılgınlık yapacak modda değilim ondandır :)

15- bu sitede en çok kimin elinden çekiyorsunuz

Hımmm kimi desemki acaba? :D:D ***** adminim diyim bari :D Şaka tabiki sitede kimsenin elinden çekmiyorum ama onlar benden çekiyorsalar bilemem :D:D

İçten ve sıcak Cevaplar için sevgili Adminimiz Pasikaya çok teşekkür ederiz :kiss:

renesme bunu beğendi.
  2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler Asi :) Pasika adminim saygilar :D

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    hemen hemen çoğu adminle bir muhabbetimiz vardı ama pasika adminimle tanışmamıştık bende çok ciddi işten başka bişi düşünmeyen biri diye yorumlamıştım ama gayet candan biriymiş asim ellrine sağlık tanıdığıma memnun oldum pasika adminim:)

ASİMELEK bunu beğendi.
Pasika Adminimiz İle Röportaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Subaşı ile röportaj

Hande Subaşı ile röportaj

cemal toktaş röportaj hande subaşı röportaj hande subaşı babası güzel oyuncularımızdan hande Subaşı Güneşi Gördüm filiminin çekimlerinde epey bi yorulmuştu... şimdide bir dergide ki röportajını sunuyoruz..... 'ARTIK FİLMLERDE SEVİŞEBİLİRİM!' GÜNEŞİ GÖRDÜM FİLMİNİN GÜZEL ZEHRA’SI HANDE SUBAŞI'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Hande'ye buluştuğumda gözlerime inanamadım, bir deri bir kemik kalmıştı....
  2. Avşar kızı ile röportaj

Avşar kızı ile röportaj

Annesinin vefatından sonra sevgilisi ile ayrıldılar dedikodusunun ardından şimdide kendisi ile ilgili açıklamalarda bulundu... KENDİ PARAMI YİYEMİYORUM ÜNLÜ SANATÇI HÜLYA AVŞAR, TÜRKİYE'DEKİ STARLIK SİSTEMİNİ, KENDİSİNİN BU SİSTEME BAKIŞINI, ÖZEL HAYATINI VE HAYAT FELSEFESİNİ ANLATTI.... Ünlü sanatçı Hülya Avşar, kendisini 'Star değilim, çok ağır işçiyim' diyerek tanımladı, gerekçesini de...
  3. Pasika İle Röportaj

Pasika İle Röportaj

4.Haftanın şanslı konuğu olan biricik Pasikamız ile yaptığım muhteşem röportajı sizlere sunuyorum meleklerim... 1- Ben biliyorum ama bilmeyenler için soralım gerçek adın nedir Pasim?:hayal: Gerçek adımı söylemesem... 2- Yaşın kaç peki? :eferin: 31 yaşındayım 3- Burcun nedir ,burcunun özelliklerini taşıyo musun peki?:hıms: Aslan burcuyum...Burcumun çoğu özelliğini...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ ile Röportaj

Kıvanç Tatlıtuğ ile Röportaj

kıvanç tatlıtuğ en sevdiği yazar kıvanç tatlıtuğ, kimdir, hayatı, resimleri, röportajı, haberleri hakkında detaylı bilgiler Genç kızların sevgilisi yakışıklı manken, oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında bilinmeyenleri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Yakışıklılığı ve yeteneğiyle son dönemin en çok beğenilen oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ Elle dergisine konuştu. Son yılların...
  5. Bade İşçil İle Röportaj

Bade İşçil İle Röportaj

bade işçil kuzey güney dizisi banu ezel dizisi resimleri hayat hikayesi biyografisi özgeçmişi röportajı hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Önce Ezel dizisiyle ekranlara merhaba diyen Bade İşçil Kuzey Güney dizisi ile ekranlara iyice ısındı...Kuzey Güney dizisindeki Banu rolüyle izleyenlerin beğenisini kazanan güzel oyuncu Bade İşçil ile yapılan röportajı paylaşıyorum sizlerle...

Sayfayı Paylaş