gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

pasikanın marifeti

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Pasika bukadar güçlü kuvvetli olduğunu bilmezdim kız nasıl kaldırıon onu eferin vallahi benide kaldır şöyle bir döndür bi tur atım be hadi.. Laf aramızda tırstım hee.. [​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :piha: uleynnn bu bizim pasiii değil miiii:D VAyyyy vayy helall valla güçlü olduğunu bilirdim ama kanıtlanınca artık sana boynum kıldan incee:D:D Herkül mübarekk....:D:D:D

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    herkülümüz bizim maaşallah bir eline seni bir eline beni alır o

4. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    wayy be güce bak güce ben yanına gitmiyim en iyisi zaten çok hafifim beni kaldır fırladıt mübarek

pasikanın marifeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Isırgan otunun saçınızdaki  marifeti

Isırgan otunun saçınızdaki marifeti

ısırgan otunun saça faydaları ısırgan otunun saça faydası isirgan saca faydalari ısırganın faydaları Isırgan sadece bir ot diyip geçmeyin melekler hepimiz biliyoruzki kanserden tutun çeşitli rahatsızlığa iyi geldiğini hepimiz biliyoruz ama belki çoğumuzun bilmediği bir mariffeti daha var ısırgan otunun oda saçlarınıza iyi geldiği... Rahman’ın Rahmet hazinelerinden Şafî ismi’nin...
  2. Marifet

Marifet

Marifet hiç ezilmemek bu dünyada Ama biçimine getirip ezerlerse Güzel kokmak Kekik misali Lavanta çiçeği misali Fesleğen misali Itır misali İsâ misali Yunus misali Tonguç misali Nâzım misali ...B.Rahmi Eyüpoğlu...
  3. mumun marifetine bakın!!!

mumun marifetine bakın!!!

Efendim hepimizin günlük hayatında çok sık şekilde karşılaştığı bir sıkıntı da elimize diken gibi nesnelerin batmasıdır. Eğer bu objeler büyükse çekip çıkarabiliriz, bunda hiç bir sorun yoktur. Amma velakin elinize gözle görülmüyecek ya da elle tutulmayacak kıymık gibi bir şey batarsa ne yapacağız dediğinizi duyar gibi oluyorum. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Bunun da bir çaresi var:...
  4. marifet name

marifet name

ellerin şekilleri neyi belirtir marifetnameden istiyorum

Sayfayı Paylaş