gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Paslı eşyalar

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Makas ve bıçaklardaki pas lekesini çıkarmak için en iyi çare gazdır. Pas olan yeri birkaç defa gaza batırılmış bir bezle silin. Sonra da yünlü bir kumaş parçasıyla kurulayın.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Paslı eşyalar
    teşekkürler adminim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

bilgi için teşekkürler emeğine sağlık canım

4. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler:):)

Paslı eşyalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iodotropheus sprengerae (paslı cichlid)

Iodotropheus sprengerae (paslı cichlid)

paslı cichlid Bilimsel adı: Iodotropheus sprengerae Diğer adı: Paslı Cichlid Boy: 7.5-10cm Köken: Malawi gölü doğu kıyıları Akvaryum: Bol kayalık ve mağaralı tipik mbuna tankı Uyumluluk: Diğer mbuna türleri gibi çok agresif değillerdir. Sıcaklık :23-28oC Su kimyası: Sert ve Alkaline sular.pH 7.6-8.6 ; GH 7 ve üstü ; KH 10-12 Beslenme:Omnivor beslenme türüne...
  2. Eşya..

Eşya..

Ev eşyası kişinin aile fertleri ve onun dünyalığına, hayıtı idame ettirmek için başvurulan yol ve yöntemlere, Eşya taşımak ya da nakletmek bir durumdan başka bir duruma geçmeye, Eşyaları daha geniş ve güzel yere nakletmek hayra, iyiliği emretmeye; onlarıı kötü ve dar bir yere nakletmek katülüğü emretmeye, değersizi değerli olana tercih etmeye; Eşya ve her çeşit varlıkta gözlenen farkılık ve...
  3. Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Bazen yazı yazmak oldukça zor oluyor, bazen insan istediğini bile yazmak istemiyor, bazen de bencilliğinden kendine saklıyor.. Bu aralar yazı yazmak benim için bir hayli zor. Evim de sanki daha bir soğuyor yazı yazmayınca, ellerim bana küs, kelimeler dökülmekte zorlanıyor... Şarkılar yetmiyor insanın kederini akıtmasına, oysa sadece kışın ikindisinde yazmak istiyorum ne olursa... Hiç bir...

Sayfayı Paylaş