gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

pasta demek için yemek lazım..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sema aytekin

sema aytekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    inanmıyorum pasta olabileceklerine, çok ilginç!!!ama süper yaratıcılık

3. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
pasta demek için yemek lazım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pasta demen için yemen lazım tabi kıyabilirsen:)

pasta demen için yemen lazım tabi kıyabilirsen:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. rüyada kocasının elinden yemek yemek ne demek

rüyada kocasının elinden yemek yemek ne demek

arkadaşlarım ben nrüyamda kocamın elinden yemek yiyordum bu rüyayı bana açıklayacak ve anlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  3. Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Kızlar Arabistan dan misafirlerim geliyor perşembe günü ve onların et düşkünlüğü çok fazla bu sıcaklarda da et biraz ağır kaçıyor Türk mutfağı adına sizden Etli Hafif Yemekler konusunda bir kaç menü ve tarif rica ediyorum.
  4. kansızlık için neler yemek lazım?

kansızlık için neler yemek lazım?

Aile hekimi kansız olabileceğimi ona göre beslenmeme dikkat etmem gerektiğini söyledi ama ben soramadan öbür hasta girdi içeri. Şimdi ben ne yemeliyim ki kanım yerine gelsin ?
  5. Eşimin doğum günü için yemek menüsü bulmam lazım

Eşimin doğum günü için yemek menüsü bulmam lazım

kızlar eşimin doğum günü 26 şubat evde kutlucam yemek menüsünde takıldım. ne yapmalıyım sizce fikre ihtiyacım var et yemekleri sever mantı hamur işi sever. yardım lazım . pastayı de ben yapıcam

Sayfayı Paylaş