gebe
  1. nagihan1

nagihan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Pasta Keki Yapımı

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında nagihan1 tarafından paylaşıldı.

Pasta Tabanı Malzeme Listesi 4 adet yumurta 1 su bardağı un
    1 su bardağı toz şeker
    2 yemek kaşığı kakao
    1 paket kabartma tozu
    1 paket vanilya

Pasta Keki Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pasta yapımı

pasta yapımı

yaş pasta yapımı videolu pasta yapımı kelebek video
  2. düdüklüde yaş pasta keki

düdüklüde yaş pasta keki

yaş pasta keki düdüklüde pasta hazır kekle yaş düdüklüde kek malzemeler 5 yumurta (eğer dolaptaysa 1-2 saat önceden çıkartınki ısınsın bu bütün pasta kekler için geçerlidir daha iyi kabarırmış =)) 5 kahve fincanı şeker 5 kahve fincanı un (mümkünse eleyin) 1 çay kaşığı kabartma tozu (unla beraber eleyerek koyun) 1 paket vanilya bunları çok iyi karıştırıp bildiğiniz kek gibi koyu ama sıvı hale...
  3. kek pasta fanusları

kek pasta fanusları

kek fanusları pasta fanusları cam kek fanusu fanusu pasta yaptım kekleri börekleri ama nereye koysam ya tabaga koysam agzını kapatmak lazım degil mi? pis derler valla :laugh: baktım fanus varmışş ohh be ne ugrasacagımm koydum hepsini kapattım agzını da masanın üstünde duruyordu tabi gelen almış giden almış bişey kalmamış size tavsiye benım gibi ortada bırakmayın sonra kırıntıları kalırr...
  4. Rulo Pasta Keki Nasıl Sarılır ?

Rulo Pasta Keki Nasıl Sarılır ?

rulo pasta keki nasıl yapılır rulo pasta nasıl sarılır rulo pasta nasıl yapılır Yapımı oldukça basit olan rulo pasta pek çok kadına görüntü itibarıyla zor gelir melekler :) Pata kekini rulo yapmanın zor olmadığı aslında bir kere denedikten sonra anlaşılır. Eğer siz de rulo pasta yapmaya niyetliyseniz, size vereceğimiz birkaç tüyoyla rulo pastanızı kolaylıkla sarabileceksiniz. (Bakınız Muzlu...
  5. Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi verir misiniz evde yaş pasta yapacağım ve bütünüyle kendim yapmak istiyorum hazır kek istemiyorum.

Sayfayı Paylaş