gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

pastacı geldi hanıııııımmm

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: pastacı geldi hanıııııımmm
    aman yarabbii bunlarr pastamııı :D

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aaaaa gercekten bunlar pastami...yemede yaninda yat buna derler

4. pesaab

pesaab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eline sağlık ...

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    ne güzelller:Ddikiş makinalı ne kadar gerçek gibi olmuş:Dellerine sağlık:D

pastacı geldi hanıııııımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gel

gel

2. Zara - Gele Gele Geldik

Zara - Gele Gele Geldik

Gele gele geldik Bir kara taşa yazılanlar gelir Sağ olan başa emman efendim Bizi hasret koyan kavim kardaşa Bir ayrılık bir yoksulluk Bir ölüm emman efendim Nice sultanları tahttan indirir Nicesinin gül benzini soldurur emman efendim Niceleri dönmez yola gönderir Bir ayrılık bir yoksulluk Bir ölüm emman efendim __________________
  3. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...
  4. Gelin:)))

Gelin:)))

komik sözler,komik fıkralar,komik yazılar,fıkra,fıkralar,gelin kaynana fıkraları Ailenin yeni gelini hiç iş yapmazmış. Bir gün yemekten sonra gelin...in kayınvalidesi ve kayınbabası evi süpürmek üzere süpürgeyi alırlar. Maksat gelini uyandırmaktır... Kayınpeder ile kayınvalide başlar tartışmaya; ... - O, `Ben süpüreceğim.` Diğeri; `Ben süpüreceğim.` diye... Nihayet gelin beklenen müdahaleyi...
  5. Seksenler Dizisi Pastacı Sami Berat Yenilmez Kimdir ?

Seksenler Dizisi Pastacı Sami Berat Yenilmez Kimdir ?

Bu konu; Seksenler Dizisi Pastacı Sami Berat Yenilmez hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Seksenler dizisinin birbirinden renkli ve komik karakterleri içinde, kendine özgü Trakyalı şivesi ve komik halleriyle Pastcı Sami abinin yeri tartışılmaz. Bu sevimli karakteri oynayan Berat Yenilmez hayatı hakkında ki bilgiler şöyle... Berat Yenilmez (d.5 Ekim 1970, Sakarya - ö.)...

Sayfayı Paylaş