gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Pastalara bakın yaaaa...

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Pastalara bakın yaaaa...

harikalar canım yaa emeğine sağlık

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Pastalara bakın yaaaa...

İnsan bunları yemeye kıyamaz ki

Pastalara bakın yaaaa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harikalarr yaaaa

harikalarr yaaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. vay be bu kadar olur pastalara bakın !!!

vay be bu kadar olur pastalara bakın !!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yaaaa

yaaaa

slm ben burda yeniyiiiim umarim beniiiii anlayan birisi bana yardim eder =)) kafam cok karisik ne yapacagimi ne edeceyimi bilmiyorum herseyden umudumu kestim ve arti yorulduuuum...Hayatim cok karisik...her defasinda yeni bi kitap acmayaaaa kalkiyorum ama malesef üzülen her defasinda ben oluyorum....son olay da bunu bana yasatti....artiiik herseyiiiii kenari atim hayati da özellikle...cünküü...

Sayfayı Paylaş