gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pastane açması tarifi arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar şöyle pastanedeki açmalar gibi yumuşacık, lezzetli açma tarifi arıyorum.Bir sürü açma var ama ne görüntüsü ne de tadı istediğim gibi değil. Var mı kendine güvenen ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
pastane açması tarifi arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pastane Usulü Açma Tarifi (Resimli-Denenmiş)

Pastane Usulü Açma Tarifi (Resimli-Denenmiş)

acma tarifi acma tarifleri açma tarifleri resimli tarifi resimli pastane açma Meleklerim açma ve poğaça seviyorsanız eğer pastaneden almak yerine ,pastanede satılanların aynısını kendiniz bu tarifle yapabilirsiniz.Ben denedim gayet güzel oldu. Malzemeler: * 1 su bardağı sıvı yağ * 5 yemek kaşığı toz şeker * 4 çay kaşığı tuz * 1 adet yaş maya (42gr) yoksa küçük 1 paket...
  2. kolay tatlı tarifleri arıyorum

kolay tatlı tarifleri arıyorum

Merhaba, ben kolay tatlı tarifleri eklemenizi rica ediyorum. Şöyle yapması kolay, lezzeti tam, yardım eder misiniz ?
  3. Pastane Usulü Çatlak Poğaça Tarifi Buyrun

Pastane Usulü Çatlak Poğaça Tarifi Buyrun

çatlak poğaça çatlak poğaça tarifi Bol yağlı bu yüzden de çok lezzetli olan çatlak poğaça tarifi ile karşınızdayız melekler :) Ramazanda sahur kahvaltıları için Ramazan sonrasında da bayram sofrası için yapabileceğiniz çatlak poğaça tarifi için işte malzemeler... :) Malzemeler • 250 gr. erimiş Margarin • 1 çay bardağı Sıvı Yağ • 1 çay bardağı Yoğurt • 1 çorba kaşığı Sirke • 1 adet...
  4. irmik helvası tarifi arıyorum

irmik helvası tarifi arıyorum

selam hanımlar ben ilk defa irmik helvası yapacam ama tecrübesiz olduğum için malzemelerini ve yapılışını bilmiyorum acaba bana irmik helvasının tarifini verebilirsiniz
  5. un çorbası tarifi arıyorum

un çorbası tarifi arıyorum

merhaba hanımlar 7 aylık oğlum var ek besinlere geçtik un çorbası vermek istiyorum ama yapılışını bilmiyorum bana un çorbasının tarifini verecek olan varmı acaba

Sayfayı Paylaş