gebe
  1. sena-147

sena-147 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

pastel tebeşir aradım ama bulamadım kırtasiyelerde

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında sena-147 tarafından paylaşıldı.

kızlar ben daha taze meleğimde :D pastel tebeşir aradım ama bulamadım kırtasiyelerde hobi dükkanlarında birde size danışıyım dedim. sizde varsa hangi markalar veya ne kadar olduğunu yazarsanız sevinirim... teşekkürler

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aradığın bu olabilir
    Tebeşir- pastel 12 renk - Ürün Kategorileri

İrem Üstün
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.

pastel tebeşir aradım ama bulamadım kırtasiyelerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tebeşir

Tebeşir

Rüyada tebeşir görmek , son zamanlarda sağlığınızı çok ihmal ettiğinizi gösterir. Rüyada tebeşir görmek, son zamanlarda sağlığınızı çok ihmal ettiğinizi bildirir. Tebeşirle yazı yazdığını görmek, başarı kazanacağınızın işaretidir. Elinde tebeşir tutmak , özel yaşamınızda dertler yaşayacaksınız demektir. Rüyada tebeşirle yazı yazdığını görmek başarının işaretidir.Önemsiz iş, boşa harcanan...
  2. tebeşir sanatı

tebeşir sanatı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ama HaLa BuLamadım Seni !!

Ama HaLa BuLamadım Seni !!

Gözlerine bakarken, Umrumda değildi mevsimler.. Gülüşün, Hep deniz kenarı bana .. Sen bir adım attığında göreceksin.. Elinde balonlarla bekleyen o adam benim... Aldığım en derin nefessin sen .. Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde.. Nefes alıyorum, Ama hala bulamadım seni.. Ben sana yanarken şimdi ... Sen kimbilir nerede üşüyorsun ..!!
  4. saç tebeşiri kullanan varmı

saç tebeşiri kullanan varmı

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş