gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Pastörize süt mü tercih ediyorsunuz, açık süt mü ?

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Pastörize süt mü tercih ediyorsunuz, açık süt mü ? Melekler, bizim buraya 2 saat uzaklıkta bir köyden sütçü amcamız geliyor ve alıyorum, yoğurt yapıyorum, tatlı yapıyorum.Ama öte yandan bazen acaba hijyenik mi diye düşünmeden de edemiyorum.Pastörize süt için de pek iyi şeyler söylenmiyor. Benim gibi arada kalanlar fikirlerinizi yazar mısınız ?

Pastörize süt mü tercih ediyorsunuz, açık süt mü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müdür

Müdür

İş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir. İiş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir
  2. Süt

Süt

rüyada kediye süt vermek rüyada bardakta görmek bir bardak görmek kediye su vermek anne sütü İslam fıtratına ve bu yaratılışa uygun davranmaya, zahmetsizce kazanılan dünyalığa; Erkek yahut kadının memesinde süt olduğunu görmesi mal biriktirmeye; iki memeden de süt akması talihin açılmasına, İnsan sütü bazen hapse, emen ve emziren için sıkıntıyaa; Bir kadını emmek mal ve kazanca; hastanın bir...
  3. Arı sütü hastalıkları tedavi ediyor

Arı sütü hastalıkları tedavi ediyor

Yapılan araştırmalarda “arı sütü”nün hem hastalıklara karşı koruyucu hem de hastalıkları tedavi edici etkisi olduğu kanıtlandı. İşte “arı sütü” şifalı olduğu hastalıklar. Dr. Aysun Çetin anlatıyor. Arı sütü sırlarla dolu! “Arı sütü” ruhun ve bedenin doğal sağlık kaynağı… Dr. Aysun Çetin Erciyes Ünivrsitesi Tıp Fakültesi Biyakimya bölümünde arı sütü ile ilgili yapılan araştımalar hakkında...
  4. Anne sütünü nasıl muhafaza ediyorsunuz?

Anne sütünü nasıl muhafaza ediyorsunuz?

kızlar sağılan anne sütünü poşet dışında neyle muhafaza edebilirim? Siz farklı yöntemler kullanıyor musunuz?
  5. inek sütü mü devam sütü mü vermeliyim?

inek sütü mü devam sütü mü vermeliyim?

kızım 3.5 aylık süt içmeye basladığında inek sütümü yoksa devam sütümü tercıh etmelıyım ... ek besınlere basladık yavas yavas tattırıyorum

Sayfayı Paylaş