gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Patates Cipsini Kim Buldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Patates Cipsini Kim Buldu Hiç düşündünüz mü Patates Cipsini Kim Buldu diye ben cipsi çok seviyorum ve cips yerken birden aklıma geldi kim buldu bu cipsi nasıl yaptı diye? Sizde merak edersiniz şimdi ve gidip araştırırsınız bari edindiğiniz bilgileri burdan banada yazın:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Patates Cipsini Kim Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

selam arkadaşalr mıknatısı kim buldu nasıl buldu? bu konuda bilgi istiyorum
  2. Patates Cipsi Nasıl Bulundu?

Patates Cipsi Nasıl Bulundu?

patates cipsini kim ne zaman buldu patates cipsini kim bulmuştur patates cipsi nasıl bulundu Televizyon karşısında, arkadaş toplantısında bıkmadan tüketebileceğimiz leziz mi leziz patates cipslerini ilk kim bulmuştur hiç düşündünüz mü melekler? 150 seneden fazla bir geçmişi bulunan patates cipsiyle ilgili olarak sizlere verebileceğimiz bilgiler şöyle; Patates cipsini, 1853 yılında New...
  3. Lambayı Kim Buldu

Lambayı Kim Buldu

Lambayı Kim Buldu kızlar lambanın icadı hakkında ki bilgileri paylaşırsanız bana çok yardımcı olmuş olursunuz.
  4. Mikseri İlk Kim Buldu

Mikseri İlk Kim Buldu

Mikseri İlk Kim Buldu arkadaşlar hiç merak ettiniz mi Mikseri İlk Kim Buldu diye ben ettim ve soruyorum Mikseri İlk Kim Buldu :)
  5. Dizi Filmi Kim Buldu

Dizi Filmi Kim Buldu

Dizi Filmi Kim Buldu arkadaşlar Dizi Filmi Kim Buluşu hakkında merak ettiğim bir takım bilgiler var dilerim o bilgileri siz benimle paylaşırsınız :)

Sayfayı Paylaş