gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Patatesin Kullanıldığı Tarifler

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

patates patatesli tarifler reçeteler resimler malzemeleri ile ilgili herşey burada bilindiği üzere http://www.meleklermekani.com/fayda...-ve-patatesle-ilgili-bilgiler.html#post730339i daha önce vermiştik şimdi patatesten yapılan çeşitli yiyeceklerle sizlerleyim meleklerim.Patesi çok seviyorum çünkü hem pişimi kolay hem pratik hemde içine katıldığı hemen hemen her besinle uyum sağıyor.denenmiş tarifleri sizlerle paylaşıcağım sizlerinde eklemek yada önermek istedikleriniz olursa önerilere açığız meleklerim.

1-http://www.meleklermekani.com/salatalar/198192-titandan-rengarenk-patates-toplari-resimli.html

2-Patates çorbası

3-Patates pastası

4-Patates musakka

5-Fırında etli sebzeli tavuk

öneri ve tariflerinizi bekliyorum meleklerim.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2011
Patatesin Kullanıldığı Tarifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patatesin Çabuk Pişmesini İstiyorsanız

Patatesin Çabuk Pişmesini İstiyorsanız

Patatesin Çabuk Pişmesini İstiyorsanız Haşlama suyunun içine bir kaşık margarin koyun, hem patateslerin vitaminlerini kaybetmemiş olursunuz, hem de patatesler daha çabuk pişer
  2. Akasyanın kullanıldığı hastalıklar

Akasyanın kullanıldığı hastalıklar

Akasya ağacını gerçektende çok seviyorum.Özellikle de o aşşağıya doğru sarkmış beyaz çiçeklerine.Akasya bana göre sadece bir ağaçtı ama şimdi okuduklaırmdan sonra akasya artık gözümde bir ilaç:):):) Ülkemizde çok bilinen bütün bölgelerimizde yetişen bir ağaçtır. Tohumları tam olgunlaşmadan tohum zarfı ile beraber güneş ışınlarının yoğun olduğu saatlerde ağacın güneşe bakan taraflarından...
  3. Kerevizin kullanıldığı yerler

Kerevizin kullanıldığı yerler

kerevizin kullanıldığı yerler, faydası, yararları, yaprakları, kalorisi, Maydanozgiller familasından olan ve salatası oldukça lezzetli olan kereviz başka nelerde kullanılır ve ne gibi faydaları vardır; buyrun öğrenelim Melek'lerim. Kervizde B vitamini ve demir vardır. - Unutkanlığı ve sinir yorgunluğunu giderir, idrar söker, kan ve süt yapar,karaciğeri temizler. -Şeker, yüksek...
  4. Tatlı patatesin faydaları

Tatlı patatesin faydaları

tatlı patates fiyatı tatlı patates, faydaları, nedir, Dr.İbrahim Saraçoğlu, tatlı patatesin oldukça faydalı olduğunu belirtiyor Melek'lerim. Biz de Saraçoğlu'na veriyoruz sözü :) Değerli okuyucu, bugün sizlere hemen hemen tüm dünyanın tanıdığı bir sebzeden, patatesten bahsetmek istiyorum. Patates bağırsak kanserine karşı güçlü bir önleyici ve bağırsak kanseri hastalarında destekleyici...
  5. Mor patatesin faydaları nelerdir?

Mor patatesin faydaları nelerdir?

mor patates nedir,mor patates nasıl tüketilir,mor patates nelere iyi gelir,mor patates hakkında bilgiler Ülkemizde yeni keşfedilmeye başlayan mor patates, 7.000 yıl önce Güney Amerika’daki İnka Krallarına mahsus, Tanrıların yiyeceği olarak kabul edilmiştir. ABD Tarım Bakanlığı'na göre en koyu mor renkli patatesler diğer mor patateslere göre dört kat daha fazla antioksidan içeriyor....

Sayfayı Paylaş