gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Patentli pidemiz de oldu

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Patentli pidemiz de oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deniz seki kürtaj olmuş

deniz seki kürtaj olmuş

kürtaj zormu kürtaj zormudur hüsnü senlendiriciyle beraber olan deniz seki geçen aylarda kürtaj olmuş
  2. bir gün de olsa............

bir gün de olsa............

Sadece bir gün bile olsa kendiniz için yaşamaya ne dersiniz? Bir günlük de olsa sadece kendinizi düşünün ve sadece kendiniz için yaşayın!.. Bir günlük de olsa gülümseyin ve zihninizdeki bütün kötülükleri, kinleri, düşmanlıkları, fesatlıkları, kıskançlıkları bir kenara bırakın; Sadece sevgiyi, dostluğu, mutluluğun güzelliğini düşünün ve tutun içinizde.... Bir günlük de olsa unutun...
  3. Deniz´e emanet ol !!!

Deniz´e emanet ol !!!

Deniz yas tutuyor bugün, Mavi çehresine siyah peçesini çekmiş Ne dalga kalmış yüzeyde, ne bir titreyiş Deniz, senin için yas tutuyor bugün. Rüzgâr bir yandan acı bir ıslık çalmakta Martılar deliye dönmüş, Veda çığlıkları atmakta, Bir sessizlik hâkim uçsuz bucaksız deryada Duyulan tek bir şey var; Adın fısıldanıyor tüm dudaklarda. Bekle! Koşuyorum yürüdüğün yollarda. Merak...
  4. geç de olsa merhabaaaaa:):)

geç de olsa merhabaaaaa:):)

baktım ki yeni gelenler kendini tanıtıyor bende heveslendim:)ipatla kendimi tanıtim dedim:) bendeniz nagihan istanbul dan, 21 yaşındayım, üniversite 2. sınıftayım... melek gibi kızım işte:):cheer2: hayatı insanları çiçeği böceği güneşi her şeyi severim:)neyi sevmem diye bi düşünürsem şımarık insanları ,kendini beğenmiş insanları sevmem,öğrencileri ezen öğretmenleri sevmem:)
  5. 2012 de sizin olsun :)

2012 de sizin olsun :)

2012 de aşadaki resimde gördüğünüz ilk 3 kelime sizin olsun umarım yeni sene size hepinize tüm dünyaya ve insanlığa şans ve uğur getirir herkesin kafasında kurduğu hayali gerçekleşir hayal olmaktan çıkar hayatının gerçeği olur nice senelere melekelrim:kiss: hadi bakalım kim ne görecek ilk 3 de :)

Sayfayı Paylaş