gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Patika - Aydede

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ben simdi gidiyorum yildizlarin arasina O isik tarlasina, aydedenin sofrasinda Hayata sonsuzluga.
    Bir elimde gitarim, digerinde anilarim
    Hasretlerim düslerim, o tatli yolculuklarim
    Hiç sonu gelmez gibi yinelenen sevdalari
    Doldurdum yüregime, gidiyorum aydedeye,
    O karanlik maviye,
    O uzak sevgiliye.
    Sanki hiç büyümemis uslanmaz bir çocuk gibi
    Yasadim ortasinda her kavganin deli deli
    Hayati sevdim ama insanlar çok yordu beni
    Artik ben gidiyorum yildizlarin arasina,
    Hayata sonsuzluga,
    Sevdalara dostluga,
    O karanlik maviye,
    O uzak sevgiliye,

Patika - Aydede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balerin Patikler

Balerin Patikler

Arkadaşlar, Şişe ilmek atın. Kim ne büyüklük istiyorsa ayak altına göre ölçün. İlmekler tam ortaya kadar gelsin. vvvvv bu benim düz dediğim taraf olacak. Ona göre anlatıyorum. Attığınız ilmekleri ters olarak örün. Çevirin 2 tane arttırın. Arttırdığınız ilmekler dahil düz vvvvvvv olarak başa kadar dönün. Arkaya döndünüz. Ters bana göre o yön. Şimdi oradanda başa ters olarak gelin. 3 arttırın....
  2. Gelin Patiği

Gelin Patiği

Gelin Patiği 4 zincir çekilip kapatılır. Birinci sırada her yuvaya çift batarak sık iğne yapılır. İkinci sırada her yuvaya çift batarak ikili trabzan yapılır. Üçüncü sırada bir çift bir tek batarak sık iğne yapılır. 10.sıraya kadar her ilmeğe tek batarak sık iğne yapılır.(Ayağın genişliğine göre ölçü azaltılır veya çoğaltılır.) 11.sırada ayağın üst...
  3. Şirin Patikler

Şirin Patikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.

Sayfayı Paylaş