gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Patika - Ayrilik Sarkisi

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ardimda birakip Gül çagrisini Ayrilik ani bu sisli sarkiyi
    Irmaklar gibi akip uzun uzun
    Terk ediyorum bu kenti
    Ah ölüler gibi

Sarkilar bir çigliga siginmaksa simdi
    Sonsuz bir yangin gibi
    Sevmesem öyle kolay çekip gitmek
    Yarali bir kus gibi

Kumral bir çocugun
    Yaz öyküsü bu
    Sarkilarla geçtim aranizdan
    Yalnizlar gibi susup uzun uzun
    Terk ediyorum bu kenti
    Ah bir ask gibi

Sarkilar bir çigliga siginmaksa simdi
    Sonsuz bir yangin gibi
    Sevmesem öyle kolay çekip gitmek
    Yarali bir kus gibi

Düslüyorum bu kenti
    Son bir ask gibi​

Patika - Ayrilik Sarkisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek patiği

Bebek patiği

YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön Son ilmeği yanındakiyle kes. Orta hep 10 ilmek kalacak. Yanlardan azalma olacak. Kenarlarda 13 ortada 10 ilmek kalınca tekrar pembe iplikle 2 sıra...
  2. Mavi Patik

Mavi Patik

''Erkekler aglamaz.'' ''Erkekler korkmaz.'' ''Erkekler kari gibi gülmez.'' Derken ortalik dul kadindan geçilmiyor. Zira zavalli erkekler genç yasta Hakk'in rahmetine kavusuyorlar. Siz hiç kapi komsusuna sabah kahvesine gidip karisini çekistiren erkek gördünüz mü? Fare görünce bagiran? ''Bu ara sinirlerim zayif'' deyip habire aglayan? Oysa onlar da kadinlarla ayni duygulara sahip olarak...
  3. Patika - Saqelenge

Patika - Saqelenge

Ayagi kirik turnayim katarda Geç kalanim, arkada kalan Varmasam da, düs dagi ardina Yola düsenim, yolda düsenim Düstüm yola, rüyam için Düstüm yolda kalan için Düs aradim dag ardinda Ah ask için Orda misin özgür akan Ask irmagi orda misin Orda zümrüt kirlar için Yola düstüm yolda düstüm Götür bizi buradan dedi çocuklar Götür bu yanik mese kokusundan Basimiza yikilan bu tas...
  4. Serkan Ozel; Facebookta bul beni sarkisi:)

Serkan Ozel; Facebookta bul beni sarkisi:)

serkan ozel, serkan, facebook sarkisi, komik sarki konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Muzik listelerini altust eden, ortaligi kasip kavuran sarkiyi sizlerle paylasmak istedim... Veeee karsinizdaa Serkan Ozel, Parcasi; Facebookta Bul Beni :))) Hep birlikte dinliyoruz.... http://www.youtube.com/watch?v=WGvOCJGG3_g

Sayfayı Paylaş