gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Patikleri Görünce Bebek Yapasım Geldi..

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

bebek patik örnekleri ve yapılışı bebek patikleri yapılışı cocuk patikleri ve patıklerı Bebiş patikleri.. çok şirinler ya baksanıza:) Okadar hamiş meleğimiz yada yeni doğum yapmış annelerimiz var.. sizlere bakın..
    Ben bu patikleri gördükten sonra şee etmeye karar verdim pasimm sen yardımcı ol bana şee konsuunda hahaha :) ya düşünsene o küççücük ayaklarına giycek bunları oyy yirim ben onları ya uyyy şöle bir bebek alıp elime yanaklarını sıkasım geldi :) amanınnnnnn
    [​IMG] özellikle bunu görünce cocuk yapmaya karar verdım:D ya ne kadar gusel olmus baksana :)
    [​IMG]incili incili...
    [​IMG] yerim len senin converselerini :)

[​IMG] cicişlerime bakkk....

hani hasırdan olur ya tıpkı onları andırmış..
    [​IMG] buda ayrı bir güzel olmuş..
    [​IMG] bunun beyazı cok daha hoş duruyor..
    [​IMG] :)
    [​IMG] tülü keçi :)

[​IMG] Kızlar bunu cok begendım ama buyuk açılmıyor hata verıyor bende böyle paylaştım..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Ocak 2011
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım yok böyle bir güzellik...Belenim sözüm söz sen karar ver birine ben sana şee etcem :D:D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şirinler ya bayıldım bunlra :D

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi birbirinden güzel ama bu bir baska
    Dogurun dogurun yollayin bana, bakarim :D:D:D ufff cocuk sevmeyeli cok oldu :(

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    belenim sen doğur ben yollarım sana

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay valla Pasim şee et bana örün yollayın çok şekerler ama ..

Patikleri Görünce Bebek Yapasım Geldi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek patiği

Bebek patiği

YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön Son ilmeği yanındakiyle kes. Orta hep 10 ilmek kalacak. Yanlardan azalma olacak. Kenarlarda 13 ortada 10 ilmek kalınca tekrar pembe iplikle 2 sıra...
  2. Gelin Patiği

Gelin Patiği

Gelin Patiği 4 zincir çekilip kapatılır. Birinci sırada her yuvaya çift batarak sık iğne yapılır. İkinci sırada her yuvaya çift batarak ikili trabzan yapılır. Üçüncü sırada bir çift bir tek batarak sık iğne yapılır. 10.sıraya kadar her ilmeğe tek batarak sık iğne yapılır.(Ayağın genişliğine göre ölçü azaltılır veya çoğaltılır.) 11.sırada ayağın üst...
  3. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.
  4. Bebek patiklerini gördünüz mü kızlar

Bebek patiklerini gördünüz mü kızlar

Bebek patiklerii Meleklerim anne adayları olanlara yada evlilik yolunda olan arkadaşlarım için paylaşmak istedim çok hoşuma gitti bunlar alın size örnekler:örgü: :) :) benim özellelikle bu çok hoşuma gitti :)
  5. Çeyizlik Beyaz Gelin Patikleri

Çeyizlik Beyaz Gelin Patikleri

Patik modelleri örgü dünyasının trend modellerinden oluşmaya devam ediyor. Her yaştan bebek, çocuk ve bayanlar tarafından kış ayların da çok kullanışlı bir model olan patikler çeyiz sandıklarının da demirbaş bir modeli olmaya devam ediyor. Şimdi ki konum da sizlere tam çeyizlik beyaz renkten oluşan gelin patik modellerini paylaşıyorum. Biz bayanlar olarak özellikle ayak bölgemizi kadın...

Sayfayı Paylaş