gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

patlıcan maşası yemeğinin tarifini bilen var mı kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Patlıcanı oldum olasıya seviyorum arkadaşlarım, patlıcan maşası denilen yemeğin tarifini nasıl yapılacağını arıyorum. Bu bölüme yazayım dedim bu yemeğin nasıl yapıldığnı bilen varsa söylesin lütfen.

patlıcan maşası yemeğinin tarifini bilen var mı kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyarbakır yöresine ait yemek tarifleri arıyorum kızlar var mı acaba

Diyarbakır yöresine ait yemek tarifleri arıyorum kızlar var mı acaba

Diyarbakır yöresine ait ne bilim özellikle içli köfte kaburga dolması gibi yemekleri yapmak istiyorum. Tarif verecek bir anayiğit arıyorum kızlar. Kolaylıklar:)
  2. elmalı sarma tarifi bilen var mı

elmalı sarma tarifi bilen var mı

Geçen gün arkadaşlar konuşurken duydum ama hiçbiri tarifini tam olarak veremedi, acaba elmalı sarma tarifi var mı sitenizde ?
  3. Sütlü Patates Püresi tarifini bilen var mı?

Sütlü Patates Püresi tarifini bilen var mı?

Sütlü Patates Püresi tarifini bilen var mı acaba aranızda eğer Sütlü Patates Püresini bilen varsa bana Sütlü Patates Püresi yapılışını yazsın lütfen
  4. Etli Diyet Yemekleri tarifleri bilen var mı

Etli Diyet Yemekleri tarifleri bilen var mı

Merhaba arkadaşlar ben etçil biriyim ve diyet yapması gereken biriyimde:) Sizden etli diyet yemekleri tarifi istiyorum aranızda Etli Diyet Yemekleri yapılışını bilen varsa lütfen bana yazsın.
  5. Mersin çakıldaklı tarifi bilen var mı acaba ?

Mersin çakıldaklı tarifi bilen var mı acaba ?

Mersinli bir arkadaşımın evinde yediğim ve çok beğendiğim bir lezaetin tarifini arıyorum arkadaşlar. Adı çakıldaklı. Adı kadar tadı da güzel olan bu yemeği bileniniz var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş