gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

patraonu döv :D

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

burayı tıklayınız

patraonu döv :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dövün Şu Adamı

Dövün Şu Adamı

Off offf adamı dövemedim ben yaa...:boxing: Sizde deneyin bakalım Fakat dikkatli olun çünkü çok iyi dövüsüyor :caked: http://img147.imageshack.us/img147/4160/166coun3vc.swf
  2. Ünlüleri Dövünüz

Ünlüleri Dövünüz

Oyunda klavyenin W-A-S-D tuşlarına başarak yumruk atabilirsiniz..Ben nakavtla kazandım...hadi kolay gelsin.. http://80.237.156.97/k/oyun/2005/02/20050201_1_1107209694_h6t2.swf
  3. Üç köpeği döve döve depresyona soktular

Üç köpeği döve döve depresyona soktular

Üç köpeği döve döve depresyona soktular Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Maden, belediye ekiplerince bir hafta önce sokaklardan toplanarak Konya Hayvan Barınağı’na getirilen köpeklerin kendilerini tamamen kapatmış durumda olduklarını ve dış uyarılara cevap vermediklerini söylüyor. 28/07/2008 Konya'da insanlar tarafından "yoğun şiddet" gören, birinin vücudunda 20’ye...
  4. Tolga karel'i uçakta dövdüler

Tolga karel'i uçakta dövdüler

'YAPRAK DÖKÜMÜ' DİZİSİNİN KÖTÜ ADAMI TOLGA KAREL'İ UÇAKTA DÖVDÜLER... Stutgart'tan İstanbul'a dönüşte THY uçağında başlayan tartışma sonrası Tolga Karel'in feci dayak yediği öğrenildi. Uçakta başlayan kavganın aprona kadar yayıldığı olaylı geccede Karel'in ağlayarak sinir krizi geçirdiği iddia edildi. Uçakta yaşanan tartışma sonrası çıkan kavga polise haber verilirken Karel, önce...
  5. Patlıcan yiyen kızı dövdüm

Patlıcan yiyen kızı dövdüm

işte yeni bir anımla sizlerleyim melekler:D:D şimdi ben çok küçüğümm yaşadığımız yerede yeni taşınmışızzz tahmini10 yaşında olabilirimm bizim burası küçük biyerr ve bundan tee 20 yıl önce hemen hemenn bizim evde avlu hayat tabir edilen var bikızmı topraklı ama şimdi ben bigün avluyu süpürdümm nis gibi tertemzi olduu bizim komşunun kızıdaa evleri 2 katlıydı bizimkide öyleydi müstakil...

Sayfayı Paylaş